Carol sedí v kuchyni a pozerá sa do kamery.

Nájdite ten správny produkt pre vášho blízkeho

Ako popredná svetová značka venujúca sa oblasti inkontinencie sme tu, aby sme vám pomohli nájsť ten správny produkt pre vášho blízkeho. Ponúkame široké portfólio pomôcok TENA, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu pri úniku moču a taktiež pomáhajú chrániť zdravie pokožky.

Žena má na sebe počas dňa navliekacie nohavičky TENA Pants.

Navliekacie nohavičky TENA Pants

Nohavičky TENA Pants sa rovnako ako bežná spodná bielizeň ľahko obliekajú a vyzliekajú a pritom poskytujú ochranu pri strednej až ťažkej inkontinencii. Sú vhodné, pokiaľ je váš blízky stále mobilný a môže si sám dôjsť na toaletu. Podobnosť spodnej bielizni veľmi vyhovuje aj osobám s demenciou.

Inkontinenčné vložky TENA

Vložky TENA sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do bežnej spodnej bielizne a poskytujú diskrétnu ochranu mobilnejším užívateľom. K dispozícii sú varianty pre mužov aj ženy a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali každému typu postavy a poskytovali diskrétnu a spoľahlivú ochranu. V ponuke sú aj varianty na noc.

Opatrovateľka upevňuje žene ležiacej na lôžku nohavičky TENA Slip.

Plienkové nohavičky TENA Slip

Pokiaľ sa váš blízky nemôže príliš pohybovať, sú tu plienkové nohavičky TENA Slip, ktoré ponúkajú spoľahlivú ochranu pred väčším únikom moču a navyše sa ľahko vymieňajú aj v prípade, že používateľ leží na lôžku. Sú vhodné na použitie cez deň aj v noci.
Opatrovateľka urovnáva nohavičky TENA Flex na žene ležiacej na lôžku.

Navliekacie nohavičky s pásom TENA Flex

Nohavičky TENA Flex predstavujú vhodnú voľbu pre vašich blízkych, ktorí sú menej mobilní a potrebujú ochranu pri ťažkom úniku moču. Systém upevňovania pomocou bočného pásu uľahčuje nasadenie pomôcky aj jej výmenu, či už poležiačky alebo postojačky.
Muž používa počas noci navliekacie nohavičky TENA Pants.

Absorpčné pomôcky na noc TENA Night

Pre zvýšenú ochranu pri úniku moču počas spánku vyskúšajte naše pomôcky určené na použitie v polohe v ľahu počas noci. Absorbujú úniky moču presne tam, kde je to najviac potrebné, a pomáhajú tým vám aj vášmu blízkemu zaistiť kvalitnejší spánok.
Carol sedí so svojim otcom na pohovke a pozerajú sa na seba.

To najlepšie pre každého

Často kladené otázky

Kde môžem kúpiť TENA produkty?
Viac informácií o tom, kde môžete kúpiť produkty TENA, nájdete kliknutím sem.
Môžem získať finančnú podporu?
Existuje mnoho spôsobov ako získať finančnú podporu. Kliknite sem a zistite viac o možnostiach finančnej podpory pre opatrovateľov.
Kde ešte môžem nájsť poradenstvo?
Opatrovateľom môžeme poskytnúť mnoho užitočných rád a sprevádzať ich pri poskytovaní starostlivosti. Pre viac informácií kliknite sem.