Prečo inkontinenčné produkty TENA?

Prečo si vaša milovaná osoba zaslúži produkty TENA

Pri starostlivosti o osobu s inkontinenciou existuje mnoho vecí, ktoré musíte urobiť a na ktoré musíte myslieť. A tak je dôležité mať ochranu, ktorej dôverujete. Nebudete tak strácať čas obavami: Je ten produkt dostatočne absorpčný? Ochráni ju/ho pred nepríjemným zápachom? Je ten produkt pohodlný? A je vhodný na pokožku?

Neustále počúvame názory zdravotných pracovníkov a opatrovateľov, ako ste vy. Získali sme informácie o ich potrebách a o potrebách osôb v seniorskom veku, o ktoré sa starajú. A to nám pomohlo vytvoriť dokonalú inkontinenčnú ochranu a starostlivosť o pokožku: riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť, že poskytnú milovanej osobe tú najlepšiu starostlivosť.

Výborná absorpcia moču

Moč je riedka a rýchlo tečúca tekutina a bez tej správnej ochrany môže ľahko a veľmi rýchlo presiaknuť do oblečenia a na plachtu. TENA produkty sú tvarované tak, aby sa dokonale prispôsobili telu, boli pohodlné a bezpečné. Boli vyvinuté s povrchovými otvormi na rýchlu absorpciu, čím zabraňujú riziku pretečenia. Rýchlejšia absorpcia znamená menšie riziko pretečenia a menej výmen posteľnej bielizne.

Výnimočná sviežosť - žiaden zápach

Vďaka TENA produktom sa vaša milovaná osoba môže tešiť v spoločnosti blízkych bez obáv z nepríjemného zápachu. Naša inkontinenčná ochrana je navrhnutá tak, aby neutralizovala baktérie a amoniak, ktoré sú zdrojom nechceného zápachu. A tak môže byť milovaná osoba spokojná a sebaistá pri spoločenských stretnutiach s rodinou a priateľmi.

Mimoriadna suchosť

Vašej milovanej osobe pomôžete cítiť sa pohodlne, ak zostane v suchu. Preto je technológia FeelDry™ dôležitou súčasťou našich produktov s vyšším stupňom ochrany. Odvádza moč preč od pokožky tak rýchlo, že povrch zostáva okamžite znova suchý. Je pohodlné to vedieť, obzvlášť ak sa staráte o osobu, ktorá vám nie je schopná povedať, že potrebuje výmenu. Je to výhodné aj v noci, kedy je možné spoľahnúť sa na menej výmen. TENA produkty vám pomôžu dosiahnuť maximálne pohodlie milovanej osoby tým, že vám pomôže zbaviť sa vlhkosti a udržať jej pokožku suchú.

Menej problémov s pokožkou

TENA chráni pred rizikami, ktorých príčinou je moč, ktorý pôsobí dráždivo na pokožku milovanej osoby v seniorskom veku. Môže dráždiť pokožku najmä v prípade, že vaša milovaná osoba sedí alebo leží dlhšiu dobu. Z toho dôvodu sú naše produkty navrhnuté tak, aby uzamkli moč preč od pokožky a absorpčný povrch zostal jemný a suchý voči pokožke. Napríklad naše výnimočne navrhnuté produkty TENA Flex. Je dokázané, že redukujú podráždenie pokožky spôsobené dlhodobým sedením či ležaním v jednej pozícii z dôvodu dlhotrvajúcej choroby alebo postihnutia

Jednoduchšia výmena inkontinenčných produktov

Kvôli všetkému dvíhaniu, ktoré je spojené s výmenou inkontinenčných produktov, môže byť táto výmena u osoby s inkontinenciou skutočne namáhavá. Obzvlášť, ak osoba pri výmene leží. TENA Flex boli špeciálne navrhnuté, aby tento problém vyriešili. Tým, že je proces výmeny jednoduchší a pohodlnejší pre vás aj pre milovanú osobu, zmenšuje aj namáhanie chrbtového svalstva.

Najlepšia hygiena na upokojenie pokožky

Umývanie a hygiena sú kľúčovou súčasťou inkontinenčnej starostlivosti. To je dôvod, prečo TENA vyvinula ponuku umývacích prostriedkov, utierok a zvlhčujúcich prostriedkov. Sú špeciálne vytvorené pre krehkú pokožku osôb v seniorskom veku – najmä pre tie citlivejšie oblasti. Vďaka nim je umývanie milovanej osoby v posteli jednoduchšie. A zanechávajú jej pokožku čistú, jemnú a sviežu.

Nájdite ten správny typ produktu na inkontinenciu

Ktorý produkt je najvhodnejší pre vašu milovanú osobu? To závisí od jej fyzického aj mentálneho stavu. Pri hľadaní správneho produktu na inkontinenciu využite náš Vyhľadávač produktov.