Kto sme

TENA je značka spoločnosti Essity, poprednej globálnej spoločnosti v oblasti hygieny a zdravia. S viac ako 60-ročnými skúsenosťami je TENA celosvetovo značkou č.1* v oblasti zvládania inkontinencie dospelých. Ponúkame ucelené portfólio absorpčných pomôcok, produktov starostlivosti o pokožku a digitálnych zdravotníckych riešení, ktoré sú šité na mieru jednotlivcom, ich rodinám a profesionálom v zdravotníctve.

Krok za krokom pomáhame v ochrane ľudí aj planéty

Vďaka značke TENA zastáva spoločnosť Essity prvenstvo v oblasti vývoja produktov a služieb, ktoré pomáhajú zlepšovať dôstojnosť a kvalitu života ľudí. Naše výrobky postupne znižujú našu uhlíkovú stopu. Krok za krokom chránime nielen ľudí, ale aj našu planétu. 

*Euromonitor International Limited; Retail Adult Incontinence, všetky kanály, RSP hodnota predaja, Tissue & Hygiene, 2020 edícia.

TENA poskytuje produkty a riešenia pre jednotlivcov aj zdravotnícke zariadenia vo viac ako 90 krajinách a je v popredí pri vytváraní ponúk, ktoré spĺňajú potreby miliónov ľudí po celom svete.

postihuje množstvo ľudí bez rozdielu

Inkontinencia je prekvapivo bežný jav a môže sa vyskytnúť aj u ľudí na vrchole síl, bez ohľadu na ich vek či celkový zdravotný stav. Inkontinencia sa prejavuje u rôznych ľudí rôznym spôsobom. Sama o sebe nemusí byť závažným javom, ale spoločenské tabu, ktorým je inkontinencia opradená, môže narušiť sociálne sebavedomie osoby s inkontinenciou.

Vieme aj, že kvôli inkontinencii sa môžu ľudia cítiť úzkostlivo a izolovane, že opatrovatelia sa často snažia pomôcť svojim blízkym, aby si zachovali svoju dôstojnosť, a že profesionálni opatrovatelia často bojujú s rozpočtom, aby dokázali ponúknuť najvyšší štandard starostlivosti.

Spoločnosť Essity – líder v oblasti hygieny     

TENA je značkou spoločnosti Essity, ktorá je lídrom na globálnom trhu v oblasti hygieny a drevospracujúceho priemyslu a ponúka výrobky osobnej starostlivosti, hygienický papier a výrobky z dreva približne v 150 krajinách. Spoločnosť Essity sa považuje za meradlo v oblasti udržateľnosti a bola vyhlásená za jednu z najetickejších spoločností na svete.