Bezpečnosť produktov – pre nás osobná záležitosť.

Všetko, čo robíme, robíme s nadšením a na výrobe produktov, ktoré skvalitňujú zdravie všetkých ľudí, vrátane našich blízkych, nám veľmi záleží.
 
Všetci potrebujeme funkčné produkty a my chceme, aby boli aj bezpečné. Bezpečné pre naše telo, ale aj pre našu planétu. Zároveň si uvedomujeme hodnotu transparentnosti ich zloženia – to by sme očakávali aj my. 

Každý z nižšie uvedených pilierov je zastúpený jedným zamestnancom oddelenia bezpečnosti produktov spoločnosti Essity. Zoznámte sa s tými, ktorí pracujú deň čo deň, aby zaistili vašu bezpečnosť.

Našich 5 pilierov ochrany

Potrétová fotka Márie

1. Dodávatelia

Mária nám pomáha nájsť bezpečných dodávateľov s udržateľným profilom, aby sme pri preprave našich bezpečných produktov vyrobených so zodpovednosťou voči životnému prostrediu mohli spolupracovať len s tými najlepšími.

Portrétová fotka Gréty

2. Materiály

Pri výrobe našich produktov používame len tie najlepšie materiály. Gréta dôsledne dozerá na všetky procesy kontroly produktov, aby sa presvedčila, že sú bezpečné.

Portrétová fotka Petra

3. Testovanie

Náplňou Petrovej práce je znova a znova testovať naše produkty, aby sme si boli istí, že sú bezpečné pre vás aj pre životné prostredie.

Portrétová fotka Jána

4. Výroba

Náš bezchybný proces výroby nám umožňuje vytvárať produkty vo vysokej kvalite. Ján dozerá na výrobu našich produktov.

Portrétová fotka Jany

5. Stály kontakt so spotrebiteľmi

Jana kontroluje naše produkty, aby bola zachovaná ich bezpečnosť aj potom, čo opustia naše továrne.

Naše produkty

Pozrite si naše produkty a prečítajte si ich presné zloženie.

Máte otázky?

Náš tím odpovedá na často kladené otázky.