Prečo stále používame menštruačné vložky pri úniku moču?

Inkontinenčné vložky TENA Lady Slim možno vyzerajú rovnako, ale sú vyvinuté pre iný účel. Chránia pred pretečením, vlhkosťou a zápachom, vďaka tomu zostanete v suchu až 12 hodín.*

*Inkontinenčné zdravotnícke pomôcky používajte so zohľadnením stupňa inkontinencie a vášho aktuálneho zdravotného stavu.

 

Inkontinenčné vložky TENA sú špeciálne navrhnuté tak, aby spoľahlivo zvládli absorbovať moč, na rozdiel od menštruačných vložiek. Iste, menštruačné vložky sa vám môžu zdať vhodné aj pri úniku moču, ale pri väčšom objeme tekutiny ako jedna lyžička vám neposlúžia tak, ako potrebujete.

Naše vložky sú špeciálne navrhnuté pre svoj účel

Vložky TENA spĺňajú svoj účel vďaka štyrom unikátnym vlastnostiam, s ktorými je život s inkontinenciou oveľa jednoduchší. Presvedčte sa sami, vyskúšajte ich vďaka našej ponuke bezplatnej vzorky.
Žena drží vložku TENA Lady Slim. Vedľa nej je ikona trojakej ochrany.

Neutralizátor zápachu

Vložky TENA sa postarajú aj o nepríjemný zápach, ktorý je pre moč typický. Mikroperličky vo vložkách zabraňujú tvorbe amoniaku a eliminujú tak množenie baktérií. Vďaka tomu sa budete cítiť pri používaní vložiek TENA dlhšie svieža.

Žena v béžovom spodnom prádle a s prsteňom na ruke, ktorá pred sebou drží balíček vložiek TENA Lady Slim Mini.

Pocit sucha

Vložky TENA obsahujú superabsorpčné polyméry. Ide o také malé guľôčky, ktoré po kontakte s tekutinou zväčšia svoj objem a menia sa na gél. Moč sa nevracia späť na povrch, pretože je uzamknutý vnútri savého jadra. To znamená, že vložka zostáva suchá a vaša pokožka tiež.

Ruka ženy s červeno nalakovanými nechtami a prsteňom nalieva malé množstvo vody na vložku TENA Lady Slim.

Rýchla absorpcia moču

Vložky TENA absorbujú moč oveľa rýchlejšie, poskytnú vám tak pocit čistoty a sviežosti. Ich jednotlivé vrstvy sú navrhnuté tak, aby rýchlo odvádzali moč dovnútra savého jadra. Zatiaľ čo menštruačné vložky majú odlišnú štruktúru vhodnú skôr pre absorpciu hustej tekutiny, akou je krv.

Obrázok černošky, ktorá za chrbtom drží vložku TENA Lady Slim. Na snímke je dobre vidieť, ako je vložka tenká.

Tenké a diskrétne vložky

Vložky TENA sú tenké a diskrétne. Sú oveľa tenšie, ako by ste očakávali, najmä keď zistíte, koľko tekutiny dokážu absorbovať. Doprajte si diskrétnu a spoľahlivú ochranu, ktorú si zaslúžite.

Vložky môžu byť vaše ešte dnes

Vyberte si z našich najpredávanejších vložiek. Sú vhodné najmä pre ženy, ktoré s ich používaním práve začínajú. Sú tak diskrétne, že ani nebudete vedieť, že ich máte!