Nachádzate sa v <country>

Zvoľte lokálnu stránku TENA pre lokálne informácie.

Príčiny

Stock photo - Posed by model.

Mama a syn, hrajúce sa na posteli

Neodmietajte dobré veci v živote

Cestovanie, výlety na pláž, ponorenie sa do perín v očakávaní blahodarného spánku po hektickom dni. Užívať si život naplno je právo každého človeka a oslabenie močového mechúra by vám nikdy nemalo brániť robiť to, čo chcete. TENA Lady produkty sú vyvinuté na základe mnohých názorov zákazníkov a poskytujú kompletnú ponuku produktov v rôznych tvaroch, veľkostiach a úrovniach absorpcie tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám. 
 
Ponuka pokrýva inkontinenčnú ochranu v tých najjednoduchších až po najťažšie situácie, dokonca aj v tých, ktoré sa zvládajú omnoho ťažšie ako všetky ostatné. Chceme, aby ste išli na víkendový pobyt, na párty na pláži aj na výletnú dovolenku. Nedovoľte oslabenému močovému mechúru, aby vás v niečom obmedzoval.
 
Vyskúšajte nasledovné tipy ako sa vyrovnať s inkontinenciou alebo oslabením močového mechúra, keď chcete cestovať alebo len sa dobre vyspať:
 
  • Kontrolujte si množstvo tekutín, ktoré vypijete pred spaním alebo pred nasadnutím do lietadla. Nezabudnite však, že nedostatok tekutín môže podráždiť váš močový mechúr a spôsobiť pocit nutkania. 
  • Plánujte si prestávky predtým, ako sa vydáte na cestu. Využite Google Maps, kde si vypichnete reštaurácie, parky a nákupné centrá, kde môžete použiť toaletu, a tak zostať pokojná počas cesty.  
  • Začnite s Kegelovými cvikmi každé ráno. Pár minút tréningu panvového dna každý deň môže znížiť riziko úniku moču.
  • Stiahnite si aplikáciu, ktorá vám ukazuje najbližšie toalety. V App Store alebo Google Play si ich môžete vybrať niekoľko.