Navrhnuté pre spokojný spánok: inkontinenčné vložky, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Kvalitný nočný spánok je neuveriteľne dôležitý pre vaše zdravie – rovnako ako strava a cvičenie. Vložky TENA Lady Normal Night sú špeciálne navrhnuté na ochranu počas spánku, aby ste sa mohli dobre vyspať bez prerušení a zobudiť sa svieža.

Existuje dôvod, prečo je pre väčšinu z nás pravidelný, neprerušovaný spánok priam posvätný: počas spánku sa obnovuje svalové tkanivo, syntetizujú hormóny a spracovávajú spomienky. Spánok zároveň zvyšuje našu schopnosť koncentrácie, posilňuje imunitný systém a znižuje riziko srdcových chorôb.  
 
V TENA vieme, že pri inkontinenčnej ochrane chcú ženy dôverne známu spoľahlivosť a pohodlie. Vieme aj, že potreby ochrany sú v noci odlišné. Dôvodom je spánok naboku alebo na chrbte, kedy je unikajúci moč vedený skôr k zadnej strane vložky ako k prednej. Bez správnej ochrany môže dôjsť k nadmernej hydratácii pokožky či k neželaným problémom s ňou. Ale ako prvý bude trpieť váš spánok. 
 
Ako vás môžu vložky TENA Lady Normal Night udržať lepšie v suchu a dopriať vám kvalitnejší spánok? V prvom rade sú o 25 % dlhšie* a o 15 % širšie v zadnej časti* pre lepšiu ochranu, keď ležíte. Pre vyššiu ochranu a pocit istoty, že ostanú na mieste, majú aj bočné elastické bariérky. A nakoniec, majú o 45 % väčšiu celkovú schopnosť absorpcie*, aby ste mohli pokojne spať bez prerušení a zobudiť sa svieža. 
 
Až jedna z troch žien trpí nejakou formou úniku moču a jedna zo štyroch musí v noci niekoľkokrát vstať a ísť na toaletu. A ukazuje sa, že až 78 % žien s inkontinenciou nepoužíva produkty na to určené. V TENA si myslíme, že je škoda, keď tak veľa ľudí trpí poruchami spánku, ktorým by sa mohli vyhnúť. 
 
Vložky TENA Lady Normal Night sa preukázali ako výnimočne úspešné pri ochrane počas spánku. A samozrejme, ako všetky produkty z ponuky TENA, vložky TENA Lady Normal Night sú bez parfumácie a , s trojitou ochranou proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu s pokrokovými sviežimi mikroperličkami, ktoré vsakujú tekutinu a eliminujú zápach. 
 
Trpíte poruchami spánku kvôli problémom s močovým mechúrom? Zistite viac o TENA Lady Normal Night a o tom, kde si ich môžete kúpiť alebo objednať si vzorku zdarma. 
 
*V porovnaní s TENA Lady Slim Normal  

TENA Normal Night.

Navrhnuté na použitie v noci. Udržia vás v suchu. Chránia ako TENA.

Balenie inkontinenčných vložiek TENA Normal Night na modrom pozadí