Trojitá ochrana pred pretečením, vznikom zápachu a vlhkosťou

Pomáhajú vám zostať v suchu, v bezpečí a sebaistí každý deň.

je bežné ochorenie na celom svete. Ak ste jeden z mnohých ľudí, ktorí trpia inkontinenciou, mali by ste vedieť, že to nie je dôvod, aby ste sa v živote obmedzovali. 
 
Všetky produkty v našej ponuke TENA Lady sú vyvinuté tak, aby ste zostali sebaistí a v bezpečí po celý deň a v každej situácii. TENA Lady produkty vám ponúkajú trojitú ochranu pred únikom moču, zápachom a vlhkosťou. Pomáhajú vám zostať v suchu, v bezpečí a sebaistí každý deň.
 
Funguje to nasledovne: 
Ilustrovaná ikona štyroch šípov poukazujúcich na kvapku
Udržia vás v suchu
TENA Lady produkty sú starostlivo navrhnuté tak, aby vás udržali v suchu. Povrchová zóna rýchlo a efektívne odvádza vlhkosť a uzatvára ju v hĺbke vnútorných vrstiev.
Ilustrovaná ikona šípok vychádzajúcich zo stredového bodu
Kontroluje zápach
Všetky TENA Lady produkty majú unikátne aktívne mikro svieže perličky, ktoré uzamykajú moč, redukujú amoniak spôsobujúci vznik zápachu.
Ilustrovaná ikona nohavičiek
Spoľahlivý dizajn
TENA Lady produkty boli navrhované mysliac na tvary ženského tela pre spoľahlivý a pohodlný strih. Naša široká ponuka ponúka vylepšenú ochranu spĺňajúcu všetky potreby, od najľahších slipových vložiek až po ochrannú spodnú bielizeň, vďaka čomu sa ženy cítia bezpečne.