TENA pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti

So značkou TENA vám poskytujeme na mieru šité poradenstvo a podporu, aby ste si pri predpisovaní pomôcok pre osoby vo vašej starostlivosti boli zakaždým istí.

Pomáhame ľuďom vychutnať si život naplno.

1 zo 4 ľudí trpí počas svojho života únikom moču. Napriek tomu sa veľa osôb cíti nepríjemne a svoje skúsenosti nezdieľa a namiesto toho bojujú sami so sebou a uspokoja sa s nevyhovujúcim pohodlím a strihom. [1, 2, 3]

Keďže existuje toľko ticho trpiacich ľudí a naša populácia stále viac starne, vzniká skutočná potreba personalizovanej osobnej starostlivosti pri inkontinencii. 

So značkou TENA chápeme rôzne potreby každej osoby, či už je to potreba ľahkej ochrany pred občasným únikom alebo potreba naozaj maximálnej bezpečnosti počas dňa aj počas noci.

Vďaka našim 50-ročným skúsenostiam v oblasti starostlivosti pri inkontinencii, našej širokej ponuke inkontinenčných pomôcok a hygienických produktov si môžete byť istí, že zakaždým budete schopní predpísať ten správny výrobok. Vďaka partnerstvu so značkou TENA spolupracujeme na zlepšovaní kvality života a robíme ho poznateľne lepším.

Odborné poradenstvo

Značka TENA chápe, že dôvera je kľúčom pri predpisovaní produktov. Z toho dôvodu sme vyvinuli sériu tipov pomáhajúcich pri výbere produktov a školiace nástroje, ktoré vám pomôžu, aby ste vždy vybrali ten správny produkt. Vďaka skutočnému pochopeniu života inkontinentného pacienta vás naše skúsené rady navedú k tomu najsprávnejšiemu odporučeniu.

Referencie:

1Rev Esc Enferm USP, Rita de Cassia Altino Delarmelindo, a kol. 2013; 47(2): 296 – 302.
2Incontinence, Paul Abrams, Consultation on Incontinence (Konzultácie o inkontinencii), 2005.
3IPSOS Brand health tracking (Sledovanie vývoja zdravotníckych značiek), US, FR, UK, DE , 2010.
4Essity, Better care, better health “Towards a framework for better continence solutions” (Lepšia starostlivosť, lepšie zdravie „Vo vzťahu k poskytovaniu lepšieho koncepčného riešenia starostlivosti pri inkontinencii”). Politike spoločnosti vo vzťahu k inkontinencii.