Umožnite svojmu podnikaniu rásť s pomôckami TENA

Nie všetky inkontinenčné pomôcky sú rovnaké. Inkontinenčné nohavičky TENA sú dostupné v rôznych tvaroch, veľkostiach a štýloch, takže môžete splniť potreby každého jedného zákazníka. To je lepšia starostlivosť pre každého.

TENA-TPW-Xmen-Pharma-Pants-Range-Overview-1600x500px.png

Lepšia starostlivosť pre vašich zákazníkov, lepšie podnikanie pre vás.

Kvalitnejšia starostlivosť pri inkontinencii začína kvalitnejšou komunikáciou. Už viac ako 60 rokov zbierame praktické tipy, ako najlepšie viesť rozhovory o inkontinencii – a nájsť tú najvhodnejšiu pomôcku – aby to bolo ľahšie pre vás aj pre vašich zákazníkov, nech už je to ktokoľvek. Zistite viac o tom, ako začať uvoľnený rozhovor teraz.

Kontaktujte nás.

Vyzerajú ako spodná bielizeň. Chránia ako TENA.

TENA Silhouette: diskrétna ochrana, ktorá uzamyká úniky a vyzerá úžasne. 75 % žien, ktoré vyskúšali pomôcky TENA Silhouette, si ich chcú aj kúpiť1. Verní zákazníci čakajú. Objednajte si zásoby hneď teraz.

Pozrite si inkontinenčné pomôcky TENA Women

Pomôžte svojim zákazníkom aj svojmu podnikaniu.

Inkontinencia by nemala zasiahnuť do aktívneho spôsobu života muža. Ale až 2 z 3 mužov nevedia, že existujú inkontinenčné pomôcky určené práve im2. To predstavuje vynikajúcu príležitosť pre rast vášho podnikania s pomôckami TENA Men. Zistite teraz viac.

Pozrite si inkontinenčné pomôcky TENA Men

Bezpečné absorpčné pomôcky pre každého

TENA inkontinenčné pomôcky unisex poskytujú trojitú ochranu pred únikom moču, zápachom aj vlhkosťou. Táto ponuka je vyrobená z veľmi mäkkého, priedušného materiálu, aby chránila citlivú pokožku – preto jej dôveruje aj aliancia Skin Health Alliance.

Pozrite si ponuku unisex

Referencie

1. Neilsen test koncepčného použitia TENA Silhouette Noir 2018 FR a UK 

2. Gfk. Male Consumer Journey, DE, 2012. Zaznamenané údaje. 

3. https://www.tena.co.uk/professionals/innovation/skin-health-alliance/