Služby pre lekárne

Rozsah nášho poradenstva priťahuje zákazníkov k vášmu podnikaniu a zároveň vám poskytuje produkty a vedomosti, ktoré splnia ich potreby.

Pomáhame vášmu podnikaniu rásť

Ako lídrovi na globálnom trhu v oblasti starostlivosti pri inkontinencii dôverujú efektivite našich produktov a služieb tak zákazníci, ako aj lekárne. Už mnoho rokov si vytvárame partnerské vzťahy s lekárnikmi po celom svete, čím získavame zásadný prehľad o trhu s inkontinenčnými produktmi a vyvíjame nástroje, ktoré úspešne pomáhajú vášmu podnikaniu rásť.  

Neustále investujeme do výskumu, aby sme mohli inovovať a obohacovať našu širokú škálu a vďaka tomu vám dokázali poskytnúť vždy ten správny produkt na uspokojenie potrieb vašich zákazníkov. 

TENA Služby lekárňam

Zdieľanie vedomostí

S viac ako 50-ročnými skúsenosťami sme získali dokonalý prehľad o osvedčených postupoch pri inkontinenčnej starostlivosti a osobnej hygiene. Naša škála produktov a služieb sú navrhnuté na základe postrehov z reálneho života od lekárnikov, opatrovateľov a špecialistov v oblasti inkontinencie.

Značka TENA vie, že vaši zákazníci potrebujú dôveryhodnú radu a podporu. S takou širokou škálou produktov je nevyhnutné, aby váš personál cítil istotu pri každodenných odporúčaniach. Naše online moduly a tréningové moduly priamo v predajniach poskytujú informatívne poradenstvo o našich produktoch aj o skúsenostiach s únikom moču. 

Využívame naše odborné skúsenosti na vašu podporu pri ich transformovaní do životov vašich klientov a aj vášho podnikania. 

Pritiahnutie zákazníkov do vašich predajní

Ponúkame škálu marketingových nástrojov na podporu rastu vášho podnikania. Naše televízne aj tlačové propagačné kampane, ale aj naše webové stránky vytvorené špeciálne pre zákazníkov, vzbudzujú záujem a dopyt po ponuke značky TENA.

Navyše, poskytujeme predvádzacie a reklamné materiály prepojené s našimi kampaňami, ktoré môžete využiť vo svojich prevádzkach. 

Naši sprievodcovia pri výbere produktov, propagačné ponuky a uvádzanie nových výrobkov pomáhajú pritiahnuť zákazníkov do vašich predajní, kde im môžete poskytnúť vysoko kvalitné produkty, ktoré dokážu viac.

Škála podporných nástrojov

  • Školiace a e-learningové kurzy pre vás a váš personál

  • Category management 

  • Sprievodca výberom produktov a informáciami o produktoch

  • Reklamné materiály do predajní

  • Propagačné ponuky a vzorky zdarma

  • Poradenstvo pre zákazníkov

TENA Služby lekárňam

Partnerstvo so značkou TENA

Značka TENA verí, že ten najväčší rozdiel dosiahneme spoluprácou. A to je dôvod, prečo vytvárame partnerstvá s profesionálmi v oblasti inkontinenčnej starostlivosti po celom svete, čím zabezpečujeme, že naše produkty a služby sú navrhnuté, aby spĺňali skutočné potreby.

Dôkazy sú pre nás všetkým a naše produkty sú starostlivo testované, aby sme zabezpečili ich najvyššie kvalitu. Ako líder na globálnom trhu s produktmi inkontinenčnej starostlivosti máme dôveru zákazníkov v celú našu ponuku produktov, ktorá hovorí sama za seba.

Sme kľúčovým investorom v globálnom výskume, neustále sa snažiaci zlepšovať a inovovať našu ponuku výrobkov, aby sme poskytli lepšiu a efektívnejšiu inkontinenčnú starostlivosť.

Využívame naše odborné vedomosti na vytvorenie na mieru šitých školení pre váš personál, aby si boli istí pri poskytovaní tej najlepšej podpory a poradenstva. Zdieľame naše overené skúsenosti v category manažmente a v podpore predaja.

Vďaka partnerstvu so značkou TENA môžete vidieť, ako dokáže inovatívna starostlivosť pri inkontinencii zmeniť životy vašich zákazníkov a aj vaše podnikanie.

TENA Služby lekárňam

Referencie:

1Prieskum medzi 600 ženami vo veku nad 35 rokov, NL Q1 2014. 
2Kantar Health. Zákaznícky test používateľov na TENA Men zlepšenie. Marec 2016. Zaznamenané údaje SCA.