Služby pre lekárne

Rozsah nášho poradenstva priťahuje zákazníkov k vášmu podnikaniu a zároveň vám poskytuje produkty a vedomosti, ktoré splnia ich potreby.

Pomáhame vášmu podnikaniu rásť

Ako lídrovi na globálnom trhu v oblasti starostlivosti pri inkontinencii dôverujú efektivite našich produktov a služieb tak zákazníci, ako aj lekárne. Už mnoho rokov si vytvárame partnerské vzťahy s lekárnikmi po celom svete, čím získavame zásadný prehľad o trhu s inkontinenčnými produktmi a vyvíjame nástroje, ktoré úspešne pomáhajú vášmu podnikaniu rásť.  

Neustále investujeme do výskumu, aby sme mohli inovovať a obohacovať našu širokú škálu a vďaka tomu vám dokázali poskytnúť vždy ten správny produkt na uspokojenie potrieb vašich zákazníkov. 

TENA pre lekárne

Zdieľanie vedomostí

S viac ako 50-ročnými skúsenosťami sme získali dokonalý prehľad o osvedčených postupoch pri inkontinenčnej starostlivosti a osobnej hygiene. Naša škála produktov a služieb je navrhnutá na základe postrehov z reálneho života od lekárnikov, opatrovateľov a špecialistov v oblasti inkontinencie.

Značka TENA vie, že vaši zákazníci potrebujú dôveryhodné poradenstvo a podporu. S takou širokou škálou produktov je nevyhnutné, aby ste ako lekárnici cítili istou v tom, že vašim zákazníkom odporučíte ten správny produkt. Naše e-learningové školenia aj poradenstvo našich reprezentantov priamo u vás v lekárni vám pomôže získať informácie o našich inkontinenenčných pomôckach a produktoch starostlivosti o pokožku.  

Využívame naše odborné skúsenosti na vašu podporu pri ich transformovaní do životov vašich pacientov a aj vášho podnikania. 

Pritiahnutie zákazníkov do vašich predajní

Ponúkame škálu marketingových nástrojov na podporu rastu vášho podnikania. Naše televízne aj tlačové propagačné kampane, ale aj naše webové stránky vytvorené špeciálne pre zákazníkov, vzbudzujú záujem a dopyt po ponuke značky TENA.

Navyše, poskytujeme predvádzacie a reklamné materiály prepojené s našimi kampaňami, ktoré môžete využiť vo svojich prevádzkach. 

Naši sprievodcovia pri výbere produktov, propagačné ponuky a uvádzanie nových výrobkov pomáhajú pritiahnuť zákazníkov do vašich predajní, kde im môžete poskytnúť vysoko kvalitné produkty, ktoré dokážu viac.

TENA pre lekárne

Škála podporných nástrojov

  • Školiace a e-learningové kurzy pre vás a váš personál

  • Category management 

  • Sprievodca sortimentom

  • Reklamné materiály do predajní

  • Propagačné ponuky a vzorkovníky

  • Poradenstvo pre zákazníkov

Partnerstvo so značkou TENA

Značka TENA verí, že ten najväčší rozdiel dosiahneme spoluprácou. A to je dôvod, prečo vytvárame partnerstvá s profesionálmi v oblasti inkontinenčnej starostlivosti po celom svete, čím zabezpečujeme, že naše produkty a služby sú navrhnuté, aby spĺňali skutočné potreby pacientov.

Dôkazy a fakty sú pre nás základom a naše produkty sú starostlivo testované, aby sme zabezpečili ich najvyššiu kvalitu. Ako líder na globálnom trhu s produktmi inkontinenčnej starostlivosti máme dôveru zákazníkov v celú našu ponuku produktov, ktorá hovorí sama za seba.

Sme kľúčovým investorom v globálnom výskume, neustále sa snažiaci zlepšovať a inovovať našu ponuku výrobkov, aby sme poskytli lepšiu a efektívnejšiu inkontinenčnú starostlivosť.

Využívame naše odborné vedomosti na vytvorenie na mieru šitých školení pre váš personál, aby si boli istí pri poskytovaní tej najlepšej podpory a poradenstva. Zdieľame naše overené skúsenosti v category manažmente a v podpore predaja.

Vďaka partnerstvu so značkou TENA môžete vidieť, ako dokáže inovatívna starostlivosť pri inkontinencii zmeniť životy vašich zákazníkov a aj vaše podnikanie.

TENA pre lekárne

Referencie:

1Prieskum medzi 600 ženami vo veku nad 35 rokov, NL Q1 2014. 
2Kantar Health. Zákaznícky test používateľov ohľadom vylepšenia pomôcok TENA Men. Marec 2016. Evidované údaje spoločnosti Essity.