Produkty TENA ProSkin sú akreditované medzinárodnou dermatologickou organizáciou Skin Health Alliance

Produkty TENA ProSkin schválené Skin Health Alliance (Alianciou pre zdravú pokožku)

Produkty TENA ProSkin sú navrhnuté tak, aby pomáhali pri poskytovaní čo najlepšej starostlivosti o citlivú pokožku, čo je jednou z hlavných priorít našich zákazníkov. Naše produkty sú vždy vyvíjané v spolupráci s našimi zákazníkmi a sú navrhnuté tak, aby spĺňali ich potreby. Vďaka splneniu prísnych štandardov týkajúcich sa bezpečnosti, efektivity, etiky a udržateľnosti sme získali schválenie od Skin Health Alliance (Aliancie pre zdravú pokožku), a tým sme sa zaviazali vytvárať kvalitné produkty, ktorým môžu naši zákazníci dôverovať.

TENA ProSkin Slip Super

Zvyšovanie štandardov starostlivosti

Chceme, aby naši zákazníci mali absolútnu dôveru v produkty TENA ProSkin. Keďže Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravú pokožku) hodnotí výskum a vývoj produktov starostlivosti o pokožku nezávisle, jej schválenie znamená, že naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na to, že o kvalite produktov TENA ProSkin sú presvedčení aj najvýznamnejší odborní pracovníci. Vždy sa snažíme inovovať a zlepšovať naše produkty, aby sme zvyšovali štandardy starostlivosti o ľudí s inkontinenciou.

Logo Skin Health Alliance (Aliancie pre zdravú pokožku)

Vyberte si z produktov so zaručenou kvalitou

Keď uvidíte logo Skin Health Alliance (Aliancie pre zdravú pokožku) na produktoch TENA ProSkin, môžete si byť istí tým, že produkty TENA ProSkin sú šetrné k pokožke. Prínosy produktov TENA ProSkin pre zdravie pokožky sú overované nezávislým orgánom a tieto produkty majú len minimálny dosah na životné prostredie.

Zdravá pokožka je dôležitá

Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravú pokožku) sa zaviazala propagovať zdravú pokožku na celom svete a je vedúcou zdravotníckou organizáciou pracujúcou s dermatológmi, vedcami a odvetvím zameraným na starostlivosť o pokožku. Ponúka zákazníkom garanciu štandardov v oblasti zdravia pokožky. Komisia odborníkov zo Skin Health Alliance (Aliancie pre zdravú pokožku) udelila našim produktom určeným na ochranu pokožky profesionálne schválenie, a preto sú označované jej logom. Časťou jej misie je podporovať charity a iné organizácie zaoberajúce sa zdravím pokožky.

Žena s inkontinenciou pije čaj

Pracujeme na zlepšovaní zdravia pokožky

Našou ponukou produktov TENA ProSkin chceme poskytovať tú najlepšiu podporu našim zákazníkom pri udržiavaní zdravia citlivej pokožky. Preto sme pri všetkých produktoch TENA ProSkin zaistili ich hodnotenie a schválenie komisiou nezávislých dermatológov, vedcov a odborníkov zo Skin Health Alliance (Aliancie pre zdravú pokožku).

Snaha o udržateľnosť

Staráme sa o životné prostredie a vieme, že tak robia aj naši zákazníci. Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravú pokožku) hodnotí aj dosah výskumu, dizajnu, výroby, balenia a likvidácie produktov starostlivosti o pokožku na životné prostredie, takže naši zákazníci si môžu byť istí aj tým, že produkty TENA ProSkin spĺňajú tie najvyššie štandardy udržateľnosti.

Objavte produkty TENA ProSkin pre zdravie pokožky

 Objavte produkty TENA ProSkin pre zdravie pokožky