Produkty TENA ProSkin

spájú inkontinenčnú starostlivosť a zdravie pokožky

TENA ProSkin spája inkontinenčnú starostlivosť a zdravie pokožky

Vďaka 50 rokom skúseností so starostlivosťou o osoby v seniorskom veku a osôb žijúcich s inkontinenciou sme sa v TENA zaviazali nájsť spôsob toho, ako neustále zlepšovať kvalitu starostlivosti. Chápeme, že zachovanie zdravej pokožky je nevyhnutné pri zvládaní inkontinencie. Produkty TENA ProSkin sú výsledkom nášho rozsiahleho výskumu a inovačných testovacích metód a predstavuje ponuku produktov inkontinenčnej starostlivosti navrhnutých pre citlivú pokožku osôb v seniorskom veku. Produkty TENA ProSkin boli preverené odborníkmi na zdravie pokožky na Univerzite v Southamptone aj na University College v Londýne a sú schválené Skin Health Alliance (Alianciou pre zdravie pokožky).

TENA Slip PLUS ProSkin

Čo je TENA ProSkin?

Ponuka TENA ProSkin zahŕňa absorpčné pomôcky aj produkty starostlivosti o pokožku navrhnuté tak, aby poskytovali podporu pri udržiavaní zdravia pokožky pri starostlivosti o osoby s inkontinenciou. Čistiace produkty zaisťujú jemné čistenie pokožky u osôb v seniorskom veku a bariérové krémy poskytujú pokožke extra ochrannú vrstvu. Dizajn absorpčných pomôcok zároveň pomáha znižovať vlhkosť a udržiavať prirodzenú mikroklímu pokožky. Aby sme dokázali zabezpečovať funkčnosť našich produktov v miere, v akej tvrdíme, jedným z použitých testov, ktoré sme vyvinuli, je Test vlhkosti pokožky TENA. Táto jedinečná testovacia metóda meria interakciu medzi produktom a pokožkou a bola schválená Univerzitou v Southamptone.

Vyvinuté našimi expertmi, aby spĺňali vaše potreby

Strávili sme veľa času v spolupráci so zdravotníckymi pracovníkmi s cieľom zlepšiť výhody našich produktov týkajúcich sa zdravia pokožky. Veríme, že nakoniec to pomôže pri poskytovaní lepšej starostlivosti osobám v seniorskom veku. Náš výskum ukázal, že na zdravie pokožky osôb s inkontinenciou vplývajú tieto štyri hlavné problémy: dĺžka kontaktu s inkontinenčnými produktmi, opakované používanie, úroveň vlhkosti a citlivosť pokožky. Citlivá pokožka v pokročilom veku si vyžaduje osobitnú pozornosť a ponuka TENA ProSkin bola vyvinutá naším výskumným a vývojovým tímom s 300 pracovníkmi, aby poskytovala starostlivosť o osobitné potreby takejto pokožky.

Zamerané na individuálne zdravie

Pri používaní TENA nielenže máte pod kontrolou inkontinenciu, ale zároveň pomáhate udržiavať pokožku zdravú. A tým sa stáva život ľudí s inkontinenciou pohodlnejším a dôstojnejším. A zároveň umožňuje opatrovateľom venovať viac času aj iným aspektom starostlivosti.

Zamerané na individuálne zdravie

Tri kroky k zdraviu pokožky

V TENA sme vyvinuli riešenie pre zdravie pokožky v troch krokoch pre všetkých tých, ktorí žijú s inkontinenciou. Naše dlhoročné skúsenosti nám ukazujú, že tieto tri kroky sú tými najdôležitejšími princípmi pri udržiavaní prirodzeného zdravia pokožky:

Udržiavať pokožku suchú.

Udržiavajte pokožku suchú s absorpčnými produktmi TENA s funkciou FeelDry Advanced™.

Udržiavať pokožku čistú.

Udržiavajte pokožku čistú s utierkami a umývacími krémami TENA.

Udržiavať pokožku chránenú.

Udržiavajte pokožku chránenú nanášaním ochrannej vazelíny alebo zinkového krému TENA.

TENA ProSkin spája tieto tri zložky v celej plalete produktov inkontinenčnej starostlivosti, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre citlivú pokožku osôb v seniorskom veku.

Vyššia úroveň ochrany

Naše absorpčné produkty ProSkin ponúkajú trojitú ochranu zabezpečujúc pocit sucha, hebkosť a zabezpečovanie úniku. FeelDry Advanced™ rýchlo absorbuje tekutinu z povrchu a pokožka zostáva suchá. Absorpčné produkty pracujú ruka v ruke s čistiacimi a ochrannými produktmi, aby zaisťovali zdravie pokožky, vďaka čomu predchádzame podráždeniu pokožky.

Zaistenie bezpečnosti pokožky

TENA ProSkin sme vyvinuli, aby sme zvládli výzvy týkajúce sa zlepšovania zdravia pokožky u osôb v seniorskom veku a aby sme ešte lepšie podporovali zdravotnícky personál. Pre pokoj v duši, produkty TENA ProSkin schválila Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravie pokožky), takže si môžete byť istí tým, že sú vhodné pre pokožku a spĺňajú tie najvyššie štandardy.

Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravie pokožky)

Objavte produkty TENA ProSkin pre zdravie pokožky

 Objavte produkty TENA ProSkin pre zdravie pokožky

Referencie:

1 Skríningová štúdia Essity Slovakia s.r.o., 2017