Nové TENA Slip: tenšie, pohodlnejšie, o 30 % suchšie

TENA Slip udržujú pokožku v suchu a chránia ju pred poškodením.

47 % ľudí s inkontinenciou trápia kožné problémy,  25 % z nich trpí veľmi závažnými formami poškodenia kože.2  Starostlivosť o pacientov s inkontinenciou je úzko spojená so starostlivosťou o zdravie ich pokožky. Základom pre zdravú pokožku, je udržať ju v suchu. Koža vystavená moču je oslabená a náchylnejšia na poškodenie. Zároveň jednoduchšie prepúšťa dráždivé látky, napr. z moču alebo stolice. Vlhkosť pokožky je ovplyvnená množstvom moču, ktorý zostáva na povrchu absorpčnej pomôcky, prípadne sa pri jej stlačení dostáva zvnútra von. 
 
Nové TENA Slip s optimálnym rozložením buničiny a superabsorbentu vo vnútri savého jadra poskytujú absorpciu tam, kde je potrebná. Vďaka rýchlej absorpcii moču a efektívnemu uzamknutiu moču vo vnútri jadra je povrch pomôcky o 30 % suchší1, vďaka čomu je kontakt moču s pokožkou kratší a pokožka pacientov je menej vystavená riziku jej iritácie. Nové TENA Slip majú naviac inovovaný tvar, ktorý zaručuje ešte lepšie priľnutie k telu.

obrazok-Slip-574x289_V1.jpg

TENA-ProSkin-FeelDry-Advanced-logo.psd

Technológia FeelDry Advanced™

Nové TENA Slip vďaka inovovanej vrchnej vrstve s technológiou FeelDry AdvancedTM okamžite absorbujú moč a udržujú pokožku v suchu. 

Skin-health-NA-icon-Duo-Lock.psd

Inovované jadro s technológiou DuoLock™

Nové TENA Slip majú inovované jadro s technológiou DuoLockTM, vďaka čomu poskytujú absorpciu tam, kde je potrebná. Vďaka rýchlej absorpcii moču a jeho efektívnemu uzamknutiu vo vnútri jadra je povrch pomôcky o 30 % suchší1, vďaka čomu je kontakt moču s pokožkou kratší a pokožka pacientov je menej vystavená riziku iritácie a jej poškodenia.

TENA-ProSkin-Triple-Protection-icon.psd

Trojitá ochrana

Nové TENA Slip sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali trojitú ochranu proti pretečeniu, pre pocit sucha a pohodlia. 

TENA-ProSkin-Skin-health-Alliance-icon.psd

Akreditované organizáciou Skin Health Alliance

Produkty TENA Proskin sú prvé inkontinenčné pomôcky akreditované medzinárodnou dermatologickou organizáciou Skin Health Alliance. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sú bezpečné pre pokožku vašich pacientov.

TENA-ProSkin-Fully-breathable-icon.psd

Priedušné materiály

Nové TENA Slip sú vyrobené z priedušných materiálov podobných textílii, ktoré podporujú cirkuláciu vzduchu a umožňujú pokožke dýchať.

Eko_LOGO_V1.png

Šetrnejšie k životnému prostrediu

Emisie skleníkových plynov pri výrobe nových TENA Slip sú o 8 % nižšie v porovnaní s výrobou predchádzajúcej verzie TENA Slip a zároveň sa znížilo množstvo vyprodukovaného odpadu pri ich výrobe.

TENA-Slip-Plus-McCohen-ProSkin-pack.png

Ľahšie a menšie balenia pomôcok

Vďaka novej technológii použitej pri výrobe nových TENA Slip sú nové balenia menšie, čo uľahčuje prepravu a znižuje množstvo miesta potrebného na skladovanie.

Pozrite si video prezentujúce zmeny na produkte TENA Slip alebo webinár o vplyve inkontinenčných pomôcok na pokožku, a o tom ako nové TENA Slip eliminujú kontakt moču s pokožkou a riziko jej poškodenia.

tena logo video.png
tena logo video.png
1) Interné údaje Essity: Porovnanie s predchádzajúcou verziou produktu TENA Slip; Essity nálevové testy; Dec 2019. 
2) Skríningová štúdia Essity Czech Republic s.r.o. & Essity Slovakia s.r.o.; 2017.