Odporúčanie ochrany pred inkontinenciou pre každú fázu života ženy

Telo dospelých žien sa mení počas viacerých životných cyklov a pravdepodobnosť výskytu inkontinencie sa s vekom zvyšuje. Pozrime sa bližšie na niektoré kľúčové životné etapy žien a na to, ako ich môžete uľahčiť odporúčaním správnych pomôcok TENA. Vďaka vašim službám a odborným znalostiam sa k vám budú zákazníci vracať po celý život.

Tri staršie ženy a opatrovateľka si užívajú cvičenie na čerstvom vzduchu.
Detailný záber na ruku novorodenca stočenú okolo matkiných prstov.

Po tehotenstve

Pôrod oslabuje panvové dno, a preto sa bežne stáva, že ženy po pôrode pociťujú mierne úniky moču pri smiechu, kašli alebo kýchaní. Popôrodná inkontinencia je veľmi častá. Pomôcky TENA sú špičkou na trhu a používanie prémiových pomôcok môže pomôcť čerstvým mamičkám zachovať si pocit sviežosti, pohodlia a sebavedomia, kým sa ich telo zotavuje.

Ľahké slipové vložky TENA Light sú tenké a diskrétne a poskytujú trojitú ochranu pred únikom, zápachom a vlhkosťou. Vložky TENA Lady Slim Mini ponúkajú bezpečnú a diskrétnu ochranu pred pretečením a únikom.

Dospelá žena cvičí vonku jógu.

Menopauza

Existuje 48 príznakov menopauzy (áno, 48!) a oslabenie močového mechúra je jedným z najčastejších. Je to najmä preto, že telo produkuje menej estrogénu, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravého močového mechúra a močových ciest. Znížená hladina estrogénu môže mať za následok príznaky, ako je zvýšená frekvencia močenia (potreba častejšieho močenia), naliehavosť (čo niekedy znamená, že sa ženy nevedia včas dostať na toaletu) a únik moču.

Poraďte zákazníkom, že cvičenie panvového dna môže pomôcť ovládať močový mechúr a mierne úniky moču, a že pomôcť môže aj zmena životného štýlu, napríklad vyhýbanie sa kofeínu a alkoholu (ktoré môžu dráždiť močový mechúr). TENA je dôveryhodnou značkou v oblasti starostlivosti o inkontinenciu. Odporúčajte naše diskrétne a bezpečné pomôcky, ktoré ženám poskytnú pokoj na duši a dodajú im sebavedomie, vďaka čomu sa budú do vášho obchodu vracať.

Staršia žena sa obdivuje v zrkadle, pričom si k uchu prikladá žiarivú náušnicu.

Neskoršie roky

S pribúdajúcim vekom sa môžu vyskytnúť aj iné formy inkontinencie. K funkčnej inkontinencii dochádza vtedy, keď sa ľudia nemôžu včas dostať na toaletu kvôli problémom s pohyblivosťou, iným telesným alebo duševným poruchám alebo environmentálnym faktorom, ako je zlé osvetlenie alebo oblečenie, ktoré sa môže ťažko vyzliekať a obliekať. Zmiešaná močová inkontinencia je u seniorov bežným ochorením – častejšie u starších žien. To znamená, že sa u nich môžu vyskytnúť príznaky urgentnej inkontinencie (keď potrebujú nutkavo močiť a nie vždy sa im to podarí včas) a stresovej inkontinencie (ktorá sa vyskytuje pri kýchaní, smiechu alebo cvičení).

S pribúdajúcim vekom sa častejšie vyskytujú rôzne zdravotné ťažkosti, ktoré môžu ovplyvniť kontrolu a funkciu močového mechúra. S pribúdajúcim vekom sa častejšie používajú aj rôzne lieky s vedľajšími účinkami, ktoré ovplyvňujú močový mechúr, napríklad diuretiká.

Odporúčanie pomôcok, ktoré pomôžu vašim zákazníkom zachovať si nezávislosť, vám pomôže získať ich dôveru a lojalitu. Inkontinenčné nohavičky TENA Incontinence Pants sa obliekajú ako každodenná spodná bielizeň, a vďaka tomu sú pohodlné a diskrétne. Sú vyrobené s pokročilými technológiami znižujúcimi vlhkosť, ktoré zaisťujú suchosť, bezpečnosť pri úniku a kontrolu zápachu. Nohavičky TENA Proskin Pants Night sú špeciálne navrhnuté na nočné použitie s ochranou Lie Down Protection pre extra absorpciu na zadnej strane.

Pokožka seniorov je krehkejšia a hojí sa pomalšie ako mladá pokožka. Neustále vystavenie moču a výkalom môže spôsobiť podráždenie, svrbenie a infekciu. Intímne oblasti je dôležité udržiavať čisté a suché a používanie umývacieho krému TENA 3 v 1 medzi jednotlivými kúpeľmi alebo sprchami pomáha udržiavať jemnú pokožku čistú a chránenú bez použitia vody a mydla.

Kontaktujte nás.

Zistite viac o tom, ako môže spoločnosť TENA podporiť vás a vašich zákazníkov.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás.

Súvisiace články