Pomáhame ženám nájsť ten správny spôsob ochrany s TENA Lady Slim

Príliš veľa žien používa pri inkontinencii nesprávne pomôcky, a tým pádom ich ochrana je nedostatočná. Môžete splniť ich potreby s TENA Lady Slim – s ponukou najlepších pomôcok na trhu špeciálne navrhnutých na absorpciu moču, ktoré ponúkajú pocit sucha až na 23 hodín. Vďaka dlhotrvajúcej, výbornej ochrane je pravdepodobnejšie, že sa zákazníci, ktorí ich vyskúšajú prvýkrát, stanú vernými zákazníkmi a pomôžu vášmu podnikaniu rásť. A to znamená kvalitnejšiu starostlivosť pre každého.

Sebavedomá žena 40+ drží pomôcku TENA Lady Slim a celá ponuka pomôcok TENA Lady Slim.

Pocit sucha trvajúci až 12 hodín

TENA účelové inkontinenčné pomôcky sú špeciálne navrhnuté tak, aby zvládli rýchly tok tekutiny, takže dokážu absorbovať moč oveľa rýchlejšie ako bežné menštruačné vložky. Naše účelové pomôcky sú navrhnuté tak, aby boli tenké aj diskrétne, takže sú oveľa tenšie, ako očakávate. TENA pomôcky obsahujú super absorpčné gélové perličky, ktoré minimalizujú zápach a uzamykajú vlhkosť preč od povrchu pomôcky, takže vy si môžete pohodlne užiť pocit sucha až na 12 hodín.

Vytvorte si zásoby TENA Lady Slim teraz

TENA Lady Slim – diskrétne a spoľahlivé inkontinenčné vložky pre ženy

Zdravotné pomôcky inkontinencie – zákazníčky, ktoré vyskúšajú TENA Lady Slim po prvýkrát, ich budú milovať. Jedná sa o ideálne vložky pre ženy na účelovú inkontinenčnú ochranu.

Zaistiť zásoby
TENA Lady Slim – diskrétne a spoľahlivé inkontinenčné vložky pre ženy

Dodávame ženám sebavedomie zostať samy sebou

Inkontinencia by nemala byť pre ženy prekážkou užívať si život naplno. Sme tu, aby sme ich podporili tým, že im odporučíme pomôcky, ktoré splnia ich potreby, dodajú pocit pohodlia a sebavedomie.

Zistite viac

Budovanie poličiek s TENA Lady Slim

Naše atraktívne nové balenia s vyhlásením o pocite sucha na 12 hodín sa budú vynímať na vašich regáloch a znásobia zisk. Tu je pár tipov, ako môžete maximalizovať viditeľnosť, dostupnosť a ziskovosť. 


  • Pomôcky TENA Lady Slim by mali byť vystavené všetky spolu ako celá ponuka, vertikálne alebo horizontálne v závislosti na počte uvedených SKU (horizontálny blok urobí väčší dojem, ak ponúkate len niekoľko pomôcok TENA Lady Slim).

  • Pomôcky by ste mali usporiadať logicky podľa úrovne absorpcie a veľkosti, od Mini po Maxi, od ľahkého úniku po závažný.