Priedušná technológia TENA pomáha uchovávať zdravú pokožku

Náš výskum preukázal, že priedušnosť inkontinenčných produktov zvyšuje kvalitu života a pocit pohodlia, najmä u osôb v seniorskom veku. Technológia ® ConfioAir™ podporuje zdravie pokožky a produkty s touto technológiou sú plne priedušné. Takto to funguje.

Náš výskum preukázal, že priedušnosť inkontinenčných produktov zvyšuje kvalitu života a pocit pohodlia, najmä u osôb v seniorskom veku. Technológia TENA® ConfioAir™ podporuje zdravie pokožky a produkty s touto technológiou sú plne priedušné. Takto to funguje.

Zdravie pokožky a inkontinenčná starostlivosť sú prirodzene prepojené. Ak je vzduch vnútri inkontinenčného produktu príliš vlhký, môže spôsobovať odreninky, stratu buniek a rast mikroorganizmov. Používanie priedušných produktov tomu však pomáha predchádzať. Priedušné produkty umožňujú odparovanie vlhkosti bez toho, že by bolo ovplyvnené efektívne zachytávanie únikov moču.

Navrhnuté so zreteľom na osoby v seniorskom veku

Priedušnosť je obzvlášť dôležitá pri starostlivosti o osoby v seniorskom veku, keďže pokožka sa vekom stáva tenšou a krehkejšou a jej hojenie si vyžaduje dlhší čas. Osoby v seniorskom veku často potrebujú inkontinenčné produkty počas celého dňa, čím vystavujú svoju pokožku vyššiemu riziku nadmernej vlhkosti.

To je dôvod, prečo sme vyvinuli priedušnú technológiu ConfioAir™ – pomáhať pokožke udržiavať jej prirodzene vyváženú vlhkosť. Náš výskum preukázal, že až 88 % opatrovateľov tvrdí, že plienkové nohavičky TENA Slip s technológiou ConfioAir™ sú nielen priedušnejšie, ale zároveň pomáhajú podporovať zdravie pokožky.

Navrhnuté so zreteľom na osoby v seniorskom veku

Ako naša priedušná technológia funguje

Produkty s technológiou ConfioAir™ majú absorpčné jadro prekryté priepustným materiálom. Na zadnej strane produktu sa nachádza mikroporózna vrstva, vďaka ktorej sú výpary odvádzané smerom von, ale vlhkosť je zadržiavaná vo vnútri. V prípade úniku moču prenikne moč cez priepustný materiál a absorpčné látky ho rýchlo zachytia a zadržia, aj keď používateľ sedí.

Pri nosení inkontinenčného produktu vzniká medzi pokožkou a produktom mikroklíma. Táto mikroklíma následne ovplyvňuje vlhkosť pokožky. Ak vzduch nedokáže cez produkt prejsť, pokožka absorbuje príliš veľa vlhkosti a stáva sa oslabenou.

Ako naša priedušná technológia funguje

1. Koža

2. Mikroklíma

3. Vrstva v priamom kontakte s pokožkou

4. Absorpčná vrstva

5. Priedušná vonkajšia vrstva

Lepšia starostlivosť o pokožku s produktmi TENA

Zdravie pokožky dokážeme najlepšie zachovať nielen používaním priedušných inkontinenčných produktov, ale aj prevenciou a dobrými hygienickými návykmi. Máme škálu produktov, ktoré možno kombinovať, aby pomáhali chrániť citlivú pokožku.

Aby ste dosahovali tie najlepšie výsledky, postupujte nasledovne:

  • Pokožku vyčistite umývacím krémom TENA Wash Cream.
  • Zvlhčite ju telovým mliekom TENA Skin Lotion.
  • Na jej ochranu používajte bariérový krém TENA Barrier Cream.
  • Používajte absorpčné pomôcky s priedušnou technológiou ConfioAir™ v správnej veľkosti.