Nie sú ako bežné absorpčné nohavičky

3 ikony sk.PNG

Síce ste ešte nič podobné nevideli, ale pripadajú vám zvláštne povedomé. Vyskúšajte nové TENA Lady Pants, ktoré boli navrhnuté, aby ste sa v nich cítili a vyzerali rovnako ako v spodnej bielizni. Doplňte ich obľúbenou podprsenkou alebo vyrazte bez nej. Vďaka trojitej ochrane budete v bezpečí a suchu, vo dne aj v noci.

Nohavičky TENA Lady Pants boli vyvíjané na základe potrieb a názorov žien z celého sveta - aby vám pomohli ostať sebavedomá a naďalej si užívať všetky tie úžasné veci, ktoré v živote existujú. Lásku, smiech a nové zážitky. 

Kombinujte spodnú bielizeň podľa svojho vkusu

Inkontinenčná spodná bielizeň sa nemusí líšiť od tej bežnej. A myslíme si, že by ste ju mohli nosiť, kombinovať a používať tak, ako sa vám páči. Jeden deň s obľúbenými džínsami, druhý deň s krásnou čipkovou podprsenkou.

Vyberte si svoje obľúbené nohavičky TENA

V našej ponuke nájdete nohavičky TENA Lady pre každú ženu a pre každú príležitosť. 
Vyberte si medzi nohavičkami s vysokým alebo nízkym pásom v bielej, krémovej alebo čiernej farbe.
Úplne ako bežná spodná bielizeň

Navrhnuté pre ženy

Vyzerajú ako spodná bielizeň, chránia ako TENA.

Hodvábne pohodlná

Mäkké pohodlie

Absorpčné nohavičky sú vyrobené z jemného materiálu podobného bavlne.  
Rovnaká farba zvonku a zvnútra

Elegantná farba

Čierna farba zvonku aj zvnútra, vďaka ktorej sa budete cítiť sebavedomejšie.

Vyberte si ten pravý produkt pre vás

TENA Silhouette Normal

Rovnaké ako spodná bielizeň. Chránia tak dobre, ako vie len TENA. Spodná bielizeň s nízkym pásom navrhnutá pre ženy s mierne oslabeným močovým mechúrom.

TENA Lady Pants Plus Crème

Rovnaké ako spodná bielizeň. Chránia tak dobre, ako to vie len TENA. Spodná bielizeň s vysokým pásom navrhnutá pre mierny až vysoký stupeň oslabenia močového mechúra.

TENA Lady Pants Plus Noir

Vyzerajú ako spodná bielizeň, chránia ako TENA. Spodná bielizeň s vysokým pásom navrhnutá pre mierny až stredný stupeň inkontinencie.