Kombinujte inkontinenčné pomôcky TENA

Zaujíma vás, ako kombinovať pomôcky na inkontinenciu TENA?

Už nemusíte robiť kompromisy, teraz si môžete vybrať inkontinenčné pomôcky presne podľa vašich potrieb.

Vďaka širokej ponuke pomôcok TENA si môžete zvoliť pomôcku pre každú príležitosť.

Chcete sa cítiť sebavedome aj pri ťažkostiach s inkontinenciou?

Pripravili sme pre vás ukážku obľúbených kombinácií a niekoľko tipov, ako kombinovať pomôcky TENA a ako tieto kombinácie získať. Pre viac informácií čítajte ďalej.

Obrázok čierneho spodného prádla a absorpčné pomôcky TENA Lady Pants Noir

TIPY PRE KOMBINÁCIE POMÔCOK NA INKONTINENCIU TENA

Chceli by ste zladiť spodnú bielizeň s oblečením?

  • Radi nosíte priliehavé oblečenie a hľadáte pomôcku, ktorá nebude pod oblečením vidieť? V takom prípade môžete vyskúšať kombináciu diskrétnych inkontinenčných vložiek a absorpčných nohavičiek. Vložky TENA Lady môžete využiť v dňoch, kedy vám stačí pomôcka s menšou absorpciou. V situáciách, kedy potrebujete mať väčší pocit istoty, odporúčame vystriedať vložky za elegantné absorpčné nohavičky TENA Silhouette Normal. 

Máte obľúbenú čiernu podprsenku, ale vaše biele absorpčné nohavičky sa k nej nehodia?

  • Inkontinenčná spodná bielizeň sa nemusí líšiť od tej bežnej. Myslíme si, že by ste ju mohli nosiť, kombinovať a používať tak, ako sa vám páči. Doplňte ku svojim bielym absorpčným nohavičkám TENA Pants naše nové čierne nohavičky TENA Lady Pants Noir, ktoré môžete skombinovať napríklad s vašou obľúbenou čiernou čipkovanou podprsenkou.

- Trápi vás únik moču počas spánku?

  • Nie je to nič neobvyklé. Podľa prieskumov vstáva počas noci až 1 zo 4 žien kvôli nutkaniu na močenie.Máme pre vás riešenie. Skombinujte vaše obľúbené denné vložky TENA Lady s našimi novými vložkami na noc TENA Lady Normal Night alebo Maxi Night, ktoré vám vďaka svojmu špeciálnemu anatomickému tvaru poskytnú zvýšenú ochranu proti pretečeniu moču počas spánku.

Ako získať kombináciu pomôcok TENA?

Skonzultujte váš zdravotný stav s lekárom a nechajte si predpísať kombináciu pomôcok TENA na inkontinenciu presne podľa vašich potrieb. Alebo si ich jednoducho kúpte bez lekárskeho predpisu v lekárni, predajni zdravotníckych potrieb alebo na našich partnerských e-shopoch tu.

Výrobky TENA

1. Report TENA Night, TNS, Francúzsko (n = 581), Nemecko (n = 370), USA (n = 377), december 2014.