Nové absorpčné nohavičky TENA Lady Pants

Naše najmodernejšie nohavičky podobné spodnej bielizni

„Funkčnosť, strih a módne vyhotovenie sú rovnako dôležité pri jednorazových inkontinenčných nohavičkách ako pri bežnej spodnej bielizni,“ hovorí návrhárka spodnej bielizne Ceri Williams. My plne súhlasíme, a preto na návrhoch potlače pre naše nové nohavičky TENA Lady Pants spolupracujeme práve s Ceri.
 
„Ak sa cítite dobre vo svojej spodnej bielizni, je to vidieť aj navonok.“
Ceri je vplyvnou ženou v oblasti dizajnu spodnej bielizne už vyše 14 rokov a spolupracuje s najznámejšími módnymi značkami. Jej najväčšia výzva? Vytvoriť súlad medzi maximálnym pohodlím a atraktívnym vzhľadom. „Každá žena má inú predstavu o úžasnej spodnej bielizni, ale každá má iné potreby... Pre mňa ako návrhárku je dôležité uspokojiť všetky spomínané potreby a vytvoriť niečo, čím dodáme ženám sebavedomie.“
 
„Ak máme na sebe úžasnú spodnú bielizeň, hneď sa cítime inak.“
Pri spolupráci s TENA Lady sa Ceri inšpirovala materiálmi z prehliadkového móla, aby pre inkontinenčné nohavičky vytvorila potlač, vďaka ktorej vyzerajú ako bežná spodná bielizeň. „Zistili sme, že hlavným trendom sú prírodné kvety, a zamilovali sme si ich.“ 
 
„Zbožňujem ich strih.“
Okrem celkovej módnej potlače navrhnutej Ceri sa jednorazové nohavičky stali aj mäkkšie na dotyk a s diskrétnejším pásom sa ešte viac podporil dojem bežnej spodnej bielizne. 
 
„Strihom sú oveľa lichotivejšie a pohodlnejšie,“ hovorí Ceri. „Páči sa mi aj pokrok v materiáloch, ktoré sú stále viac podobné bavlne a mäkké na dotyk.“ TENA Lady produkty majú trojitú ochranu pred pretečením, zápachom a vlhkosťou ako všetky produkty TENA, takže zostanete v suchu, v bezpečí a budete sa cítiť sebaisto po celý deň. Ďalšie informácie o nových absorpčných nohavičkách TENA Lady Pants.

Odporúčania od zákazníčok

Sú diskrétne. Nevyzerajú ako bežné inkontinenčné nohavičky.