Vaše obľúbené TENA Lady na inkontinenciu teraz v nových obaloch

Inovovali sme obaly vašich obľúbených vložiek TENA Lady. Môžete sa však spoľahnúť, že výrobky zostávajú bezo zmeny - kvalitné a spoľahlivé vo chvíľach, keď to najviac potrebujete. Nové obaly majú atraktívny dizajn a výrazné farby, takže ich určite neprehliadnete. Teraz sa s nimi už môžete stretnúť v lekárňach, výdajniach zdravotníckych potrieb či online.

Fakty o inkontinencií

Vedeli ste, že ...? 1 z 3 žien má skúsenosť s únikom moču, vrátane veľmi malých únikov.1 Nie je jednoduché si v týchto situáciách udržať aktívny životný štýl. Je preto dôležité používať správne produkty.

Napriek tomu až 57% žien na Slovensku, ktoré majú skúsenosti s inkontinenciou, používa nesprávny produkt.2

Objavte výnimočné TENA Lady Slim s technológiou microPROTEX ™, špeciálne vyvinuté pre ľahký únik moču, ktoré pri porovnaní s bežnými menštruačnými vložkami poskytujú až 8 × väčší pocit sucha.3

Vo výhodnom balení nájdete TENA Lady Slim + 50% ZDARMA!

Kúpite online, vo vašej lekárni alebo vo výdajni zdravotníckych potrieb.

_____________________________________________________________________________

1) Abrams et al. 1 in 3 women, 50 plus. International Consultation on Incontinence (ICI), publication 2013. 2) IPSOS for Essity: U & A Study report Slovakia_08 / 2018. 3) Na základe porovnávacieho záťažového testu dámskych hygienických vložiek (Libresse Natural Care Normal) a inkontinenčných vložiek (TENA Lady Slim Mini) vyrábaných spoločnosťou Essity Hygiene and Health AB, zrealizovaného externým laboratóriom Hy-Tech Hygiene Technology GmbH v Nemecku vo februári 2017.