Zostať aktívny aj s únikom moču

Existuje mnoho spôsobov, ako mať svoj život pod kontrolou a naďalej žiť svoj život tak, ako chcete, a to bez ohľadu na to, aký typ úniku moču mávate.

Zostať aktívny aj s únikom moču a inkontinenciou

Udržte si aktívny životný štýl

Znepokojuje vás večer strávený vonku s kamarátmi, štvorhodinové stretnutie alebo futbalový zápas s vašimi deťmi? Nemusíte skončiť so svojimi každodennými aktivitami len preto, že máte únik moču.

Uvádzame niekoľko stručných tipov, ktoré vám môžu pomôcť s únikmi a udržať si situáciu pod kontrolou:

  • Choďte skôr, ako odídete – vyprázdnenie močového mechúra pred akoukoľvek plánovanou aktivitou vám môže upokojiť myseľ.
  • V znalosti je sila – keď vopred zistíte, kde sú toalety, pomôže vám to lepšie si naplánovať aktivity, a nebudete musieť v strese hľadať toaletu, keď ju budete potrebovať. Ak sa napríklad chystáte sledovať zápas naživo, mohli by ste sa pokúsiť zohnať miesta v blízkosti toaliet.
  • Buďte stále hydratovaný – nepite menej len preto, že chcete zabezpečiť, aby ste nemali úniky moču pri svojich aktivitách. Pitie menej tekutín len spôsobí dehydratáciu, ktorá vám situáciu ešte zhorší. Inými slovami, nezabudnite zostať hydratovaný.
  • Vyhýbajte sa spúšťačom – aj keď je dôležité zostať, hydratovaný, zmiernenie príjmu spúšťačov, ako sú čaj, káva a alkohol vám prospeje. Je známe, že vďaka týmto nápojom telo produkuje viac moču.
  • Zvierajte svaly – je známe, že posilňovanie svalstva panvového dna pomáha, pokiaľ ide o únik moču, takže dbajte na to, aby ste stále robili tieto sťahovacie cvičenia. Najmä preto, že ich môžete robiť v práci aj doma.
  • Ochrana pri úniku moču – na ochranu pri úniku moču sú dostupné vynikajúce produkty. Produktový rad TENA Men je výhradne určený na to, aby poskytol diskrétnosť, pohodlie a bezpečnosť, je vyrobený tak, aby vyhovoval vášmu životnému štýlu. Ponúkame ich s rôznou úrovňou absorpcie, od ľahkých krytov a ochranných pomôcok až po vysoko absorpčnú spodnú bielizeň, takže si môžete byť istý, že si nájdete ten správny produkt.
  • Tieto jednoduché tipy môžu výrazne zlepšiť kvalitu vášho života a umožniť vám sebavedomo pokračovať v každodenných aktivitách.

Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Object reference not set to an instance of an object.