INKONTINENČNÉ PRODUKTY TENA MEN ALEBO IMPROVIZOVANÉ RIEŠENIA?

Únik moču. . Náhle urgencie močiť. Ľahký únik moču. Faktom je, že únik moču zažíva 1 zo 4 mužov vo veku nad štyridsať rokov – mnohí z nich preto mávajú pocit, že strácajú schopnosť konať spontánne, a negatívne to vplýva aj na ich sexuálny život, mužnosť či dokonca spánok. Tak prečo iba 5 % z nich používa ochranné produkty a väčšina z nich sa snaží vyriešiť tento problém bez akejkoľvek pomoci?

Keď sa povie „trpieť v tichosti“, v skutočnosti ide o viac. Mnoho mužov si vytvára improvizované riešenia na riešenie močovej inkontinencie. Zväzky toaletného papiera alebo vreckoviek. Kusy kuchynských utierok. Niektorí dokonca nosia kvôli tomu veľmi hrubé spodné prádlo. Tieto riešenia sú možno v poriadku na nejaký čas – ale nie je ich možné používať natrvalo! Takéto podomácky vyrobené riešenia čoskoro začínajú spôsobovať problémy. Nedržia na mieste. Nie sú dostatočne absorpčné. Nechránia pred zápachom. Sú objemné a nie sú diskrétne. A mohli by sme pokračovať. Keď ste práve na rokovaní, na obede v reštaurácii alebo chcete práve odpáliť loptičku na golfovom ihrisku, zistíte, že vaše improvizované riešenie nefunguje tak, ako ste si to predstavovali. 
 
Takže, čo s tým? Môžete pokračovať v hľadaní rôznych improvizovaných riešení – alebo môžete začať používať produkty TENA Men, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám pomáhali získavať späť kontrolu nad únikami moču a zvládať ich. Je samozrejmé, že účelovo vyrobené ochranné pomôcky na únik moču predstavujú všetko to, čo vaše improvizované pomôcky nedokážu. 
 
  1. Bezpečne sedia – produkty TENA Men sú navrhnuté tak, aby sedeli bezpečne na mieste vo vašej spodnej bielizni – bez pohybu a komickej snahy o nápravu. Takže na rovinu, budete ušetrení od trápnych momentov na verejnosti.

  2. Super absorpčné – keď vaše riešenie z toaletného papiera, ktoré ráno vyzeralo tak dokonale, premoká po stranách už o desiatej hodine dopoludnia a vy sa to snažíte všemožne ignorovať, porozmýšľajte o tomto – účelovo navrhnutý produkt vytvorený tak, aby perfektne sadol a uzamkol vlhkosť a úniky moču. Produkt, ktorý vás bude udržiavať na dlhý čas v suchu a poskytne vám pocit istoty pri akejkoľvek aktivite.

  3. Uzamykajú zápach – ďalšou výhodou super absorpčnej kapacity našich produktov je ich schopnosť znižovať zápach. Vďaka tomu sa vy nemusíte trápiť nepríjemným zápachom v citlivých spoločenských a pracovných situáciách.

  4. Tenké a diskrétne – improvizované inkontinenčné riešenia sú väčšinou vytvárané s jedinou myšlienkou v hlave – čím hrubšie, tým lepšie. A to nie je pravda. Účelovo vytvorené produkty sú navrhnuté tak, aby boli tenké a diskrétne bez straty schopnosti absorbovať tekutinu oveľa efektívnejšie ako akýkoľvek iný typ toaletného papiera alebo papierovej vreckovky. Vďaka ich tenkému dizajnu sú oveľa pohodlnejšie. Dokonca môžete zabudnúť, že ich máte – niečo, čo sa vám len ťažko podarí, keď budete mať v spodnej bielizni toaletný papier.
 
Takto to teda je. Vyberte si TENA Men a povedzte zbohom improvizovaným riešeniam – pridáte sa k miliónom mužov na svete, ktorí prevzali kontrolu a žijú plnohodnotný život bez problémov s močovou inkontinenciou. 

Produkty TENA Men

Pozrite si naše produkty pre úniky moču.

Pozrite si našu širokú škálu inkontinenčných pomôcok pre mužov pri úniku moču.

Škála inkontinenčných pomôcok pre mužov