Nachádzate sa v <country>

Zvoľte lokálnu stránku TENA pre lokálne informácie.

Udržujte si kontrolu s produktovým radom TENA Men

Zvyknete mať pod kontrolou všetky stránky svojho života, takže nedovoľte, aby vám to únik moču zmenil. S produktovým radom TENA Men môžete udržať únik moču pod kontrolou a naďalej žiť svoj život.

Zostať aktívny aj s únikom moču

Existuje mnoho spôsobov, ako mať svoj život pod kontrolou a naďalej žiť svoj život tak, ako chcete, a to bez ohľadu na to, aký únik moču mávate.

Uvádzame niekoľko stručných tipov, ktoré môžu pomôcť s únikmi a umožnia mať situáciu pod kontrolou:

  • Choďte skôr, ako odídete – vyprázdnenie močového mechúra pred akoukoľvek plánovanou aktivitou vám môže upokojiť myseľ.
  • V znalosti je sila – keď vopred zistíte, kde sú toalety, pomôže vám to lepšie si naplánovať aktivity, a nebudete musieť v strese hľadať toaletu, keď ju budete potrebovať. Ak sa napríklad chystáte sledovať zápas naživo, mohli by ste sa pokúsiť zohnať miesta v blízkosti toaliet.

Prečítajte si viac

Súvisiace články

Zvládanie úniku moču

Mnoho mužov, ktorí majú únik moču, majú obavy zo zapojenia sa do sociálnych aktivít. Strach z úniku moču môže byť prekážkou, ale s vhodne premysleným postupom môžete zostať chránený pred únikom a byť sebavedomý.

Zostať aktívny aj s únikom moču

Existuje mnoho spôsobov, ako mať svoj život pod kontrolou a naďalej žiť svoj život tak, ako chcete, a to bez ohľadu na to, aký typ úniku moču mávate.

Rozprávanie o úniku moču

Rozprávanie o osobných problémoch môže byť nepríjemné, ale kľúčom k nájdeniu riešenia, je čestný a úprimný dialóg s lekárom aj so svojimi najbližšími.