Nachádzate sa v <country>

Zvoľte lokálnu stránku TENA pre lokálne informácie.

Kto sme

Značka TENA má viac ako 50-ročné skúsenosti a je svetovou značkou číslo jedna v oblasti starostlivosti pri inkontinencii a pri oslabení močového mechúra. 
Mama, dcéra a vnúča sa spolu smejú
TENA poskytuje produkty a riešenia pre jednotlivcov aj zdravotnícke zariadenia vo viac ako 90 krajinách a je v popredí pri vytváraní ponúk, ktoré spĺňajú potreby miliónov ľudí po celom svete.
 
Všetko je to o ľuďoch
Inkontinencia je prekvapivo bežný jav a môže sa vyskytnúť aj u ľudí na vrchole síl, bez ohľadu na ich vek či celkový zdravotný stav. Inkontinencia sa prejavuje u rôznych ľudí rôznym spôsobom. Sama o sebe nemusí byť závažným javom, ale spoločenské tabu, ktorým je inkontinencia opradená, môže narušiť sociálne sebavedomie osoby s inkontinenciou. Vieme aj, že kvôli inkontinencii sa môžu ľudia cítiť úzkostlivo a izolovane, že opatrovatelia sa často snažia pomôcť svojim blízkym, aby si zachovali svoju dôstojnosť, a že profesionálni opatrovatelia často bojujú s rozpočtom, aby dokázali ponúknuť najvyšší štandard starostlivosti.
 
Spoločnosť Essity      
TENA je značkou spoločnosti Essity, ktorá je lídrom na globálnom trhu v oblasti hygieny a drevospracujúceho priemyslu a ponúka výrobky osobnej starostlivosti, hygienický papier a výrobky z dreva približne v 150 krajinách. Spoločnosť Essity sa považuje za meradlo v oblasti udržateľnosti a bola vyhlásená za jednu z najetickejších spoločností na svete.

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.