Ste tehotná alebo ste nedávno porodili?

Ak áno, táto časť je určená práve Vám. Počas tehotenstva, pôrodu a v nasledujúcich mesiacoch Vaše telo prechádza obrovskými fyzickými i hormonálnymi zmenami. Nie je prekvapujúce, že na močový mechúr je vyvíjaný veľký tlak. Inkontinencia v tomto období a po ňom je bežná, preto Vám vysvetlíme, čím Vaše telo prechádza a ukážeme Vám, ako možno zvládať tieto zmeny.

Pochopte, ako sa mení Vaše telo

Pre ľudí pracujúcich v TENA je veľmi prekvapujúce, ako málo žien sa dozvie o účinku tehotenstva na močový mechúr. Napokon, močový mechúr sa nachádza tesne pod maternicou, ktorá sa rozťahuje spolu s rastom dieťaťa v nej. Tu môžete nájsť informácie o tehotenstve a získať zopár tipov.

Začali ste s cvičeniami panvového dna?

Jedným z najlepších spôsobov, ako predísť inkontinencii, je zaistiť, aby svaly panvového dna zostali počas tehotenstva a po ňom pružné a silné. Preberte náš cvičebný program a začnite ešte dnes!

Existuje produkt, ktorý Vám môže pomôcť?

Inkontinencia Vás nesmie obmedzovať pri tom, ako si vychutnávate tehotenstvo a narodené dieťa. S tými správnymi produktmi môžete ísť kamkoľvek a robiť čokoľvek bez toho, aby ste sa museli obávať nepríjemného pretečenia. Náš sortiment TENA Lady a TENA Pants je určený na to, aby ste si zachovali sviežosť a sucho a namiesto svojho močového mechúra sa mohli sústrediť na dieťa.

Nezabudnite, nie ste sama!

Veľa žien zažíva inkontinenciu počas tehotenstva alebo po ňom. V časti Názor mamičky si môžete prečítať niektoré z ich príbehov a nájsť tam i užitočné informácie súvisiace s tehotenstvom.