Prispôsobená ochrana pri inkontinencii

Nedovoľte, aby Vás inkontinencia obmedzovala

Ak sa obávate pretečenia a zápachu, nemôžete normálne existovať. Preto si zaistite správnu ochranu pri inkontinencii spĺňajúcu Vaše potreby a môžete sa rovno zbaviť všetkých týchto obáv.Potom uvidíte, že vôbec nie je potrebné upierať si príjemné aktivity ako návštevy kina, pikniky s rodinou či športovanie trvajúce celý deň. Ak máte obavy z pretečenia alebo vlhkosti, možno používate len nesprávny druh ochranných pomôcok pri inkontinencii alebo nesprávnu veľkosť, ktorá nevyhovuje Vašim potrebám.

Zjednodušte si život po svojom – použite ten správny nástroj

Moč má riedku konzistenciu, a rýchly tok ako voda a má tendenciu vytekať skôr silným prúdom ako tokom.Aby ste zabránili pretečeniu, potrebujete ochranné pomôcky pri inkontinencii s veľmi vysokou rýchlosťou sania, ktoré rýchlo nasajú moč do jadra produktu a uzavrú ho, aby nemohol pod tlakom pri sedení alebo pri činnostiach ako bicyklovanie presiaknuť späť, čo by spôsobilo pocit vlhkosti a nepohodlia.Produkty pri inkontinencii TENA sú určené na zvládanie špeciálnych vlastností moču, preto sú vo všeobecnosti o dve veľkosti menšie ako menštruačné vložky s obdobnou úrovňou sania, vďaka čomu sú diskrétnejšie a vždy predstavujú tú účinnejšiu voľbu.

Viac informácií o ochranných pomôckach pri inkontinencii TENA nájdete v časti Výhody TENA alebo na stanovenie a výber správneho produktu pre Vaše potreby navštívte Vyhľadávač produktov.