Čo by ste chceli vedieť o oslabení močového mechúra?

Túto informačnú časť sme zostavili, aby sme Vám pomohli pochopiť oslabenie močového mechúra a zistiť, čo sa s ním dá robiť. K dispozícii sú časť o príčinách a druhoch oslabenia močového mechúra a užitočná časť Čo môžete urobiť s tipmi a radami, ktoré si môžete prezrieť. Predovšetkým, existuje niekoľko mýtov o oslabení močového mechúra. Skúste v našom krátkom kvíze oddeliť fakty od výmyslov.

Inkontinencia postihuje väčšinou starších ľudí, však?

Zistite pravdu

 • Skutočnosť alebo výmysel

  Oslabenie močového mechúra je opradené mnohými mýtmi a s mnohými z nich ste sa zrejme stretli aj Vy.Prejdite si tento kvíz, aby ste mali pravdivé informácie a neriadili sa výmyslami

 • Odhaľte skutočné príčiny oslabenia močového mechúra

  Či tomu veríte, alebo nie, existuje viac dôvodov, prečo človek môže trpieť oslabením močového mechúra, pričom tie najbežnejšie sú podrobne opísané v tejto časti.Keď pochopíte, prečo sa Vaše telo správa určitým spôsobom, budete sa vedieť lepšie rozhodnúť, ako si skvalitniť život v konkrétnej situácii.

 • Zistite, ktorý druh inkontinencie sa týka Vás.

  Uvedené rady a tipy sa odlišujú podľa druhu ženskej inkontinencie, ktorý máte.Táto časť Vám pomôže stanoviť Váš druh, aby ste mohli nájsť to najlepšie riešenie pre svoje individuálne potreby.

 • Čo môžete urobiť

  Na tomto mieste nájdete informácie a spôsoby, ktoré budú najlepšie vyhovovať Vášmu druhu ženskej inkontinencie, ako aj užitočné typy pre životný štýl a rady, ktoré Vám pomôžu zaistiť pohodlie, diskrétnosť a bezpečnosť.

 • Často kladené otázky

  Ak máte stále otázky o inkontinencii alebo o tom, ako ju zvládať, zastavte sa tu a získajte informácie o tejto téme.

 • Užitočné odkazy