Táto stránka používa súbory cookie. · Čo sú súbory cookie? Súhlasím
Služby pre inštitučné zariadenia

Služby pre inštitučné zariadenia

Implemetujú osvedčené postupy pravidelnej starostlivosti a optimalizujú inkontinenčnú starostlivosť vo vašom inštitučnom zariadení.

TENA pre lekárne

TENA pre lekárne

Ponúkame širokú škálu produktov a poradenstva, aby sme vám pomohli plniť potreby vašich zákazníkov a vášmu podnikaniu rásť.

38 %

Menej úniku moču [1] s riešeniami TENA.

44 %

Ušetrený čas pri úlohách súvisiacich s inkontinenciou [1] s riešeniami TENA.

29 %

Nižšie náklady na starostlivosť pri inkontinencii [1] s riešeniami TENA.

TENA Riešenia

TENA Solutions predstavujú integrovanú ponuku s osvedčenými postupmi každodennej starostlivosti, nástrojmi, školeniami a odborným poradenstvom pre starostlivosť o pacientov alebo klientov a pre lekárne.

Je to efektívny spôsob spolupráce, pri ktorom vám pomáhame pri práci v inštitučných zariadeniach, aby ste našli, implementovali a udržali viditeľné zlepšenia v rámci inkontinenčnej starostlivosti a osobnej hygieny.

Získajte viac informácií o TENA Solutions

Služby od TENA

Nohavičky TENA Slip Maxi

Určené na ťažký až veľmi ťažký únik moču.

Referencie:

1Použité údaje SCA; použité údaje SCA: Všetky štatistické údaje sú založené na percentuálnom priemere z prípadových štúdií TENA Solutions v počte 85 – 181 po celom svete, hlavne v Európe, ale aj v USA, v Kanade a v Číne. Výsledky sa líšia podľa krajín a opatrovateľských domovov. 2011 – 2013.
2Náklady spojené so zvládaním inkontinencie merané pri TENA Solutions sa týkajú: spotreby produktov, starostlivosti o pokožku, nákladov na bielizeň a odpad.