Táto stránka používa súbory cookie. · Čo sú súbory cookie? Súhlasím
TENA pre inštitučné zariadenia

TENA pre inštitučné zariadenia

Naše produkty spĺňajú potreby vašich klientov aj vášho personálu vďaka kvalite starostlivosti, ktorú ponúkajú.

TENA pre lekárne

TENA pre lekárne

Ponúkame širokú škálu produktov a poradenstva, aby sme vám pomohli plniť potreby vašich zákazníkov a vášmu podnikaniu rásť.

TENA pre Poskytovateľov zdravotnej starostlivosti

TENA pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti

So značkou TENA vám poskytujeme na mieru šité poradenstvo a podporu, aby ste si pri predpisovaní pomôcok pre osoby vo vašej starostlivosti boli zakaždým istí.

Odporúčanie

Náš vzťah so značkou TENA veľmi pozitívne vplýva na tímovú prácu.

Susan Pluemer,
Riaditeľka zdravotných sestier,
Centrum starostlivosti Laurel Manor, Colorado, USA

95 %

„Výsledky jasne ukazujú, že v inštitučných zariadeniach na celom svete, v ktorých začali používať Riešenia TENA, boli postupy v starostlivosti zlepšené o 95 %.” [1]

Riešenia TENA

Naše inovatívne výrobky, overené postupy pravidelnej starostlivosti a školenia vám pomôžu poskytovať najlepšiu možnú starostlivosť a získať čo najviac výhod z našich služieb.

Prečo TENA
44 %

Voľba správnych produktov a individuálny prístup vedú k znižovaniu množstva úloh súvisiacich s inkontinenciou, čo poskytuje až o 44 % viac času na kvalitnejšiu starostlivosť. [2]

Referencie:

1 Essity údaje v súbore; 181 štúdií Riešení TENA po celom svete, hlavne v Európe, ale aj v USA, v Kanade a v Číne. 2011 – 2013.
2 Essity údaje v súbore: Všetky štatistické údaje sú založené na percentuálnom priemere pochádzajúcom z 85 – 181 štúdií TENA Solutions zrealizovaných po celom svete, hlavne v Európe, ale aj v USA, Kanade a v Číne. Výsledky sa v jednotlivých krajinách a inštitučných zariadeniach odlišujú v závislosti od podmienok v danom zariadení pred implementáciou TS. 2011 – 2013.