Prístup TENA k najlepšej starostlivosti pri inkontinencii

Všetko, čo robíme, súvisí s naším cieľom zlepšovať život ľudí využívajúcich naše produkty a služby. Preto nepretržite beží náš výskumný program zameraný na všetkých používateľov, ktorým chceme pomôcť, a ktorý nám jedinečným spôsobom umožňuje pochopiť vplyv manažmentu inkontinencie na jednotlivcov, opatrovateľov, zdravotných pracovníkov, inštitúcie a zdravotné úrady.

Tieto informácie podporujú náš program výskumu a vývoja, ktorý tiež stavia na schopnostiach a odbornosti vedcov a zdravotných pracovníkov z celého sveta. Ich rôznorodé vedomosti využívame na vývoj prevratných produktov a služieb, ktoré naďalej znižujú vplyv inkontinencie na život ľudí.

Tento prístup viedol najmä k inováciám pri tvorbe vysokosavých produktov, ktoré sú extra suché, jemné voči pokožke a veľmi diskrétne. Toto sú základné požiadavky ľudí, ktorí chcú manažovať svoju inkontinenciu a súčasne viesť bežný život.

Veríme, že to pre život ľudí má význam

Myslela som si, že nikdy nebudem mať toľko sebaistoty, aby som sa znovu opaľovala v bikinách...
TENA Lady Ultra Mini je naša najdiskrétnejšia ochranná pomôcka podobná vložke.

Naučila som sa dôverovať jej... a spoľahnúť sa, že zostane suchá.
Naša jedinečná technológia vrstvy QuickDry a absorbent Lock Away Core znamenajú, že naše vložky a spodná bielizeň zostávajú po použití pohodlne suché a bezpečné.

Myslela som si, že dni strávené vonku patria do minulosti... no nie s nohavičkami TENA Pants Discreet.
TENA Pants Discreet – Nohavičky, ktoré vyzerajú a nosia sa ako bežná spodná bielizeň, no ponúkajú celodennú pohodlnú bezpečnosť.

(Zdravotný pracovník v rámci rezidenčnej starostlivosti)
Keď sme s našimi obyvateľmi prešli na produkty TENA, mnoho prípadov podráždenia pokožky jednoducho zmizlo
Predstavili sme funkciu FeelDry™ v celom našom sortimente pre zdravotnú starostlivosť. Je to špeciálne vyvinutá povrchová vrstva s veľmi vysokou rýchlosťou sania, ktorá zostane suchá v kontakte s pokožkou, a to dokonca aj pod tlakom. Znížia sa tak riziko podráždenia pokožky, frekvencia výmeny produktov i súvisiace náklady. Súčasne sa výrazne zvýši pohodlie pacienta.

(Príbuzný poskytujúci starostlivosť)
V 65 rokoch už nemám toľko síl ako kedysi a výmena inkontinenčných plienok mojej mamy bola pre moju chrbticu skutočne namáhavá...
TENA Flex je produkt typu „všetko v jednom“, ergonomicky prispôsobený na uľahčenie vymieňania u ľudí trpiacich problémami s mobilitou, ktorý súčasne znižuje riziko namáhania chrbtice opatrovateľov. Zjednodušuje proces výmeny produktu a je pohodlnejší pre oboch zúčastnených.

Bezpečnosť

Všetky naše produkty spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy a majú značku CE ako dôkaz o zhode s bezpečnostnými a výkonovými smernicami EÚ.