Inkontinenčné pomôcky

TENA Lady – inkontinenčné vložky pre ženy

Inkontinenčné vložky TENA Lady sú špeciálne navrhnuté pre miernu formu inkontinencie. Svojou diskrétnosťou, anatomickým tvarovaním a možnosťou výberu z 8 rôznych veľkostí sa TENA Lady stáva ideálnym riešením pre Vás. Bez ohľadu na to, ktorý stupeň inkontinencie Vás trápi, vám TENA dokáže dodať potrebnú sebadôveru pre plnohodnotný život.

Kliknutím na konkrétny produkt si môžete prečítať bližšie informácie:

TENA Men – inkontinenčné vložky pre mužov

Inkontinencia nie je len problémom žen. Únik moču postihuje i mnoho mužov, často súvisí s problémami s prostatou alebo inými chorobami. Inkontinenčné vložky TENA Men boli vyvinuté špeciálne pre mužov. Sú prispôsobené tvaru mužského tela, aby naň pohodlne a bezpečne pasovali. Produkt TENA Men je taký diskrétny, že nikto nezistí, že ho nosíte.

Kliknutím na konkrétny produkt si môžete prečítať bližšie informácie:

TENA Lady Pants – naťahovacia absorpčná spodná bielizeň

TENA Lady Pants - jedinečná naťahovacia absorpčná spodná bielizeň, ktorá vyzerá a oblieka sa ako bežná spodná bielizeň. Vďaka anatomickému tvaru a strihu perfektne kopíruje ženské telo, a zaručuje tak dokonalú ochranu a diskrétnosť. Nohavičky sú vyrobené z jemného a elastického materiálu pre extra pohodlie počas nosenia. Vysoko absorpčné jadro zaisťuje pocit bezpečia. Systém kontroly zápachu Odour Control™ pohlcuje akýkoľvek zápach.

TENA Lady Pants sú dostupné v 2 absorpčných savostiach pre ženy. Pre bližšie informácie o produktoch, kliknite na konkrétny produkt:

Zvlášť pre mužov je určený produkt TENA Men Protective Underwear Level 4:

TENA Pants – naťahovacie absorpčné plienkové nohavičky

Naťahovacie absorpčné plienkové nohavičky TENA Pants sú určené hlavne pre mobilných užívateľov so stredným únikom moču. Ich výraznou prednosťou je jednoduchosť použitia a špeciálny tvar, ktorý poskytuje maximálnu diskrétnosť. Obliekajú sa ako spodné prádlo a po použití ich stačí na strane natrhnúť a zlikvidovať. Nohavičky sú plne priedušné a vďaka ConfioFit™ výborne sedia na tele a sú príjemné na nosenie.

TENA Pants sú dostupné v 3 absorpčných savostiach. Pre bližšie informácie o produktoch, kliknite na konkrétny produkt:

TENA Flex – absorpčné plienkové nohavičky

TENA Flex sú absorpčné plienkové nohavičky novej generácie. Ich hlavnou výhodou je rýchloupínací pás, ktorý výraznou mierou zjednodušuje a uľahčuje prácu ošetrujúcemu. Mobilný užívateľ si môže pomôcku pohodlne nasadiť sám bez cudzej pomoci. Vďaka TENA Flex má užívateľ na sebe len toľko materiálu, koľko je potrebné, čím sa zbytočne neprehrieva. Plienky pre dospelých TENA Flex obsahujú vrstvu Air Dry Layer™, ktorá umožňuje cirkuláciu vzduchu a tým ochraňuje pokožku.

TENA Flex sú dostupné v 3 absorpčných savostiach. Pre bližšie informácie o produktoch, kliknite na konkrétny produkt:

TENA Slip – plienkové nohavičky pre dospelých

TENA Slip sú klasické plienkové nohavičky s maximálnou absorpciou a ochranou proti pretečeniu, určené pre mobilných aj imobilných užívateľov s ťažkými formami inkontinencie. Sú vhodné aj pre fekálnu inkontinenciu. Nová priedušná vrstva Air Dry Layer™ pri rovnakej absorpcii zabezpečí prirodzenejšie a zdravšie prostredie pre pokožku, a tým pádom výrazne znižuje riziko kožných problémov.

Plienky pre dospelých TENA Slip sú dostupné v 3 absorpčných savostiach. Pre bližšie informácie o produktoch, kliknite na konkrétny produkt:

TENA Comfort – vkladacie plienky pre dospelých

Vkladacie plienky TENA Comfort sú anatomicky tvarované pre bezpečnosť a maximálne pohodlie. Táto inkontinenčná pomôcka sa dodáva v 4 stupňoch savosti a je určená na použitie s plienkovými nohavičkami TENA Fix, ktoré možno až 30x opakovane prať.

Pre bližšie informácie o jednotlivých veľkostiach kliknite na konkrétny produkt:

Doplnkový sortiment – produkty a pomôcky TENA pro čistenie a starostlivosť o pokožku

TENA ponúka široký sortiment produktov starostlivosti o pokožku a pomôcky, ktoré sa používajú k ošetrovaniu podráždenej a namáhanej pokožky inkontinentných klientov. Vďaka špeciálnemu zloženiu jednotlivých výrobkov, či praktickému a rýchlemu použitiu, získate kvalitnú starostlivosť o pokožku. Ošetrovatelia v opatrovateľských a zdravotníckych zariadeniach, či doma, šetria čas a náklady (napr. na liečbu poškodenej pokožky, na pranie a žehlenie a pod.).

Doplnkový sortiment TENA zahŕňa:

Rozdelenie produktov podľa absorpcie a použitie nájdete na tejto stránke: produkty podľa absorpcie - inkontinenčné vložky, vkladacie plienky pre dospelých a plienkové nohavičky pre dospelých.

Informácie o liečbe inkontinencie, rady a tipy pri inkontinencii Vám prinášame v článku: Liečba inkontinencie.