Ako Vám môže pomôcť TENA?

Pre každé dieťa je sebaistota kľúčom k pocitu šťastia a úspechu. Preto dieťa po dosiahnutí určitého veku znepokojuje nosenie plienok. Má pocit, že tieto produkty upozorňujú na oslabenie jeho močového mechúra, čo znamená, že je „nevyvinuté“ či „malé bábätko“, a to bez ohľadu na to, či je telesne schopné, alebo nie.

Ochranné pomôcky pri inkontinencii môže Vášmu dieťaťu preplácať zdravotnícky systém.

Zistiť ako

S dieťaťom treba zaobchádzať s porozumením, inak to môže narušiť jeho sebaistotu a viesť k tomu, že sa bude strániť zábavy a hier s kamarátmi. Preto je dôležité uistiť dieťa, že je normálne, že tieto veci sa stávajú aj mnohým ostatným deťom a že oslabenie močového mechúra je stav, z ktorého pravdepodobne vyrastie.

Znepokojovať ho však bude najmä únik moču. Vy, ako jeho rodič či opatrovateľ, mu budete zaisťovať fyzické a psychické pohodlie, aj keď i Vy budete dúfať, že všetci získate pokojný spánok.

Zo všetkých týchto dôvodov špeciálne produkty skutočne môžu vyčariť úsmev na tvári dieťaťa i človeka, ktorý ho opatruje. 

Kde nájdem informácie o ochranných pomôckach pri inkontinencii TENA?

Ponúkame Vám zoznam inkontinenčných produktov pre deti a ich opis. Môžete priamo prejsť do časti Produkty alebo ich vyhľadať pomocou Vyhľadávača produktov na navigačnej lište. Môžete nám aj zatelefonovať na poradenskú linku TENA na číslo: 0800 111 000 (v pondelok a piatok 8:00 - 12:30 a v stredu 11:00 - 15:00), alebo kontaktovať náš zákazncky servis na číslo: 02 48 777 999 (pondelok - piatok od 8:00 do 16:00). Aktuálneho Sprievodcu sortimentom si môžete stiahnuť tu.

Ak momentálne opatrujete svoje dieťa v dôsledku nehody alebo postihnutia, viac informácií nájdete v časti Starostlivosť o milovaného blízkeho.